Ata janë një nga çiftet më të vjetra dhe të konsoliduara të shoubizit shqiptar.

E në fakt gjatë ditës së sotme këngëtarja Julka dhe menaxheri i njohur me emrin Andi Gram festojnë 15 vjet dashuri. Përmes një fotoje të publikuar në “Instagram”, Julka ka kujtuar fillesat e lidhjes së tyre përmes një fotografie të vjetër dhe gjithashtu duke shkruar numrin 15. Çifti tashmë është lidhur në martesë prej vitesh dhe së bashku kanë dy djem. /Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here