Elvis PresleyNje tufe nga floket e Elvis Presley eshte shitur ne nje ankand dje ne mbremje per 15 mije dollare.

Floket te cilin ishin nje nga 200 objektet e kengetarit qe dolen ne shitje ne evenimentin e organizuar ne Cikago, jane prere gjate sherbimit ushtarak, ne 1958-en.

Te gjitha objektet ne shitje i perkisnin Gary Pepper.

Ky eshte nder fansat me te medhenj dhe mik i Mbretit te Rokut, i cili nderroi jete ne 1980, tre vjet pas idhullit te tij./tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here