Aktorja italiane Monica Bellucci nuk zhgënjen. Format e saj trupore janë reklamuar më së miri ndërsa reklamonte “D&G” në Portofino të Italisë.

47 vjeçarja pozoi përpara kameras duke zbuluar shumë pjesë të trupit ndërsa ndodhej në krah të modeles italiane Bianca Balti.

A mund ta shikoni diferencën në moshë mes tyre ndërsa në fakt Monica dhe Bianca kanë plot 20 vite diferencë moshe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here