Si një ndër modelet më popullore në botë Irina Shayk nuk shkakton habi kur realizon foto dhe reklamon linja të brendshmesh.

Modelja ruse tanimë ka pozuar për fushatën publicitare të XTI ndërsa vazhdon të jetë në atë formë që të shërbejë si shembull për shumë femra në gjithë botën.

Në një prej fotove e dashura brune e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo ka pozuar edhe pranë një kolegut të saj gjithashtu model.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here