Ajo gjithmonë është konsideruar si më e rezervuara e familjes dhe motra më e mërzitshme por natën e kaluar i ka kaluar kufijtë.

Show-girl –ja amerikane ,Kim Kardashian është çmendur fare në festën e organizuar nga miqtë e saj, domethënë nga shoqet e saj sepse ka qenë një festë vetëm me femra në Las Vegas, për t’i dhënë fund beqarisë sepse Kim martohet pas pak ditësh.

30 vjecarja me flokët e lëshuar nuk është përmbajtuar kur pranë i janë afruar disa kërcimtare dhe pastaj edhe një xhuxh striptist. Por në fund të festës nuk mund të mungonte dhe bashkëshorti i ardhshëm i Kimit, Kris duke i rrëmbyer dhe një puthje në sy të të gjithëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here