Pas 6 vitesh plot emocione, saga e gjatë e të mbijetuarve në ishullin e humbur të Paqësorit, po i afrohet fundit.

Seria finale e serialit “Lost” me dy pjesët e fundit do shfaqet mbremjen e së dielës në SHBA. Më në fund do mësohet fati i Jack dhe Sawyer, Desmond e Locke. Por cfarë parashikon fundi? Versione të ndryshme po diskutohen në internet, madje në qarkullim janë hedhur edhe shume viruse të lidhura me emrin e serialit.

Numri i viruseve pritet që të trefishohet në natën finale, ndërsa të apasionuarit po presin me padurim për t’i dhënë fund ankthit të gjatë për fatin idhujve të tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here