Sezoni i shtate i serialit “Lost” qe do shfaqet ne SHBA duke filluar nga muaji shkurt, eshte paraprire nga nje foto ne formatin “Darka e fundit”, huazuar nga piktura e famshme e Leonardo Da Vincit.

Protagonistet e serialit qe ka terhequr vemendje te madhe ne mbare boten por edhe ne Shqiperi ne ekranin e Top Channel, jane vendosur ne nje tavoline duke pozuar per revisten amerikane “Us Weekly”.

Por kjo foto ka ngjallur kureshtjen e madhe te fansave, te cilet po hamendesojne pozicionet e personazheve, duke i krahasuar me personazhet e Da Vincit.

Emri me i debatuar eshte ai i John Locke qe mban vendin e Krishtit dhe keshtu mendohet se ai eshte tradhetuar nga nje njeri i afert. Sayid eshte ulur ne karrigen e Judes, ndersa Claire nuk mungon edhe pse ne serial ajo eshte zhdukur. /tch/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here