Revista “GQ” shpalli reperin Jay-Z si mashkullin e vitit, duke u bazuar në opinionin e lexuesve të saj.

Bordi redaktues i “GQ”-së bëri të ditur se reperi amerikan do të jetë në kopertinën e revistës në muajin dhjetor, në shenjë mirënjohjeje për arritjet e tij në fushën e industrisë së muzikës dhe të biznesit në përgjithësi.

Lexuesit e revistës ‘GQ’ shpallën Mila Kunis si “aktoren më të mirë të vitit”, për talentin, punën dhe pamjen e saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here