Këto ditë të fundvitit këngëtarja e mirënjohur Liria Dedvukaj-Sinishtaj ka lansuar video klipin më të ri të saj për këngën “ S’me Meriton ”.

Kënga është realizuar në Tiranë nga MAX Production. Teksti dhe muzika e këngës është realizuar nga Shpat Kasapi, kurse orkestrimi nga Çekiq.

Parukeria dhe grimi nga Artur Muça – Turi, stili dhe desajnoja nga QUPI & Lei Marco.
Është një këngë dhe video klip i cili sigurisht do të bëhet hit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here