Marokenia, Karim El Mahrug, e njohur në Itali si “Ruby\” solli në jetë një vajzë, të cilën e quajti Sofia Aida.

Lajmi për lindjen e foshnjës u konfirmua nga babai i fëmijës Luka Riso, i cili tha se nëna dhe fëmija janë mirë.

Ruby u bë e njohur pas publikimit të lajmit se kishte patur lidhje me ish-kryeministrin italian Silvio Berluskoni, i cili është akuzuar se e ka paguar për shërbime seksuale kur ajo ishe ende e mitur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here