Armina Mevlani nuk ndalet së shijuari jetën.

Teksa pushon në Riviera Maya është duke provuar dhe një ëmbëlsirë të përgatitur enkas për të.

Në pjatë i është  servirur një ëmbëlsirë në formë çante që mban inicialet e emrit të saj. Me siguri ajo shijon po aq shumë sa ndjesia e mirë që të le kur e shikon.

Kjo çantë e transformuar në ëmbëlsirë duket aq bukur sa të vjen keq ta hash.  / Gazeta Express/ 1

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here