VIP Shqiptar

Ky është vëllai bukurosh i Britney Spears (FOTO)

5Ai mund të jetë larg vëmendjes, por vëllai i Britney Spears, Bryan, është e qartë se është një pjesë shumë e rëndësishme e jetës së këngëtares.Britney ka postuar të premten në Instagram një foto të ëmbël familjare të Bryan me dy djemtë e saj, gjatë festimeve të 40-vjetorit të tij.

“Kaluam për mrekulli në festimin e ditëlindjes së vëllait tim dje!”, shkruan Britney në diçiturën e fotos së postuar.

Duke folur për revistën “People” dy vite më parë, Britney ka thënë se familja është gjithçka për të. “Fëmijët e mi janë të parët, dhe të fundit”, ka thënë ajo për djemtë me ish bashkëshortin Kevin Federline.

“Detyrat e shtëpisë janë prioritet. Kemi krijuar një sistem çmimesh për ti motivuar. Nëse marrin A në shkollë, ata kanë një lodër në muaj”, ka rrëfyer ajo.1234

Eva Longoria: Nuk jam shtatzënë, më është fryrë barku

Eva Longoria: Nuk jam shtatzënë, më është fryrë barkuEva Longoria do që të dini se ka ngrënë pa fund gjatë pushimeve. Aktorja 42-vjeçare ka mohuar lajmet mbi një shtatzani të mundshme të saj.

Shkas u bë një foto e bërë këtë javë në Honolulu të Hauait, ku në fakt barku duket i rrumbullakosur. (more…)

Julia Roberts është gruaja më e bukur në botë për 2017-ën

Julia RobertsEshtë është shpallur edhe njëherë tjetër “Gruaja më e bukur në botë”. Revista “People” i ka dhuruar aktores këtë titull për vitin 2017, duke e bërë atë fituese për të pestën herë, përcjell Bordo.al.

Aktorja e famshme Julia Roberts e trashëgon këtë titull nga “Gruaja më e bukur e Vitit 2016”, që u shpall Jennifer Aniston. Roberts e ka fituar këtë titull përkatësisht në vitet 1991, 2000, 2005, 2010. (more…)

Victoria Beckham merr titull nderi nga Princi William

Victoria BeckhamVictoria Backham ka marrë titull nderi nga Princi William për shërbimin që ka bërë në industrinë e modës. Victoria, e cila ishte e shoqëruar nga prindërit dhe bashkëshorti i saj, David është nderuar për karrierën e saj 17-vjecare.

“Është një kënaqësi e madhe të jem në Burckingham Palace. Jam krenare që jam angleze, e nderuar dhe e përulur për të marrë një OBE nga Duka i Kembrixhit. Nëse keni ëndrra të mëdha dhe punoni shumë, ju mund të bëni gjëra të mahnitshme. (more…)

Lindsay Lohan shfaqet seksi me bikini të cuditshëm

Lindsay LohanLindsay Lohan ka pozuar me bikini rozë për një set fotografik të realizuar për italianen “ODDA”.Aktorja 30-vjeçare shihet me disa veshje të ndryshme për fotot e shkrepura në Milano, gjatë këtij viti.

Ajo që ra në sy ishte një bikini rozë në formë pellushi. (more…)

Demit për pak sa nuk i shpërthej gjoksi…(FOTO)

Ajo ka dalë edhe nudo, por sërish në publik vazhdon të habisë.

Modelja Demi Rose nuk i kishte lënë shumë vend imagjinatës, kur u fotografua në rrugët e Londrës.

Dikur me dantella të tilla dilej vetëm në dhomën e gjumit.

Si ndryshojnë kohërat.16 17 19 20 21

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.