Këngëtarja e njohur Beyonce lindi binjakët e saj dy muaj më parë. Megjithatë, Beyonce duket se shumë shpejt ka arritur të kthejë linjat e...
Leyla Tanlar u fut shumë e re në botën e flimit. Fama e saj filloi në një moshë të re, e rrjedhimisht edhe...
Ish-e dashura e Ryan Phillippe , Elsie Hewitt, ngriti një padi të hënën kundër aktorit për dyshimin e shkelmimit, goditjes dhe hedhjes së...
Nurgül Yeşilçay është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi. Mirëpo, ajo u bë e njohur edhe në Kosovë me rolin e saj...
Nicki Minaj dhe Nas janë vënë serish në qendër të thashethemeve për një lidhje të tyre të mundshme. Këngëtarja ishte parë në kremtimin e...
Burkuroshja Kim Kardashian gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes gjithmonë nga mediet rozë. Ndonëse shpesh është kritikuar nga fansat  e saj, Kim-it...