Aktorija Hewitt do të bëhet prostitutë, pasi aktorja ka pranuar rolin e saj më kontrovers për një film të ri televiziv. Hewitt ka nënshkruar...
Reperi legjendar, DMX, e ka filluar turneun e tij evropian të vitit 2012, që është i pari në karrierën e tij. DMX pas telasheve...
Aktorja amerikane, Lindsay Lohan, mund ta fitojë rolin kryesor në filmin mbi jetën e aktores legjendare britaniko-amerikane, Elizabeth Taylor, shkruan Deadiline. Filmi “Elizabeth &...
Këngëtarja e famshme amerikane, Beyonce Knowles nuk po e përballon mirë shtatzëninë dhe mesa duket që pas pritjes së fëmijës së dytë, ajo...
Cameron Diaz mendon të hyjë në një terapi mendore për të përmirësuar mënyrën e jetesës. Aktorja 38 vjeçe ka gjurmuar në ndjenjat...
Hathaway ka humbur rreth shtatë kilogramë për rolin e Fantine në dramën “Les Miserables”. Aktorja iu nënshtrua një dietë drastike, ku e ka pasur...