Këngëtari i bendit “Bee Gees”, Robin Gibb, ka ndërruar jetë në moshën 62-vjeçare, pas luftës së gjatë me kancerin. "Familja e Robin Gibb njofton...
Në një intervistë për revistën "Q", këngëtari Usher ka thënë se nuk e di se çfarë do të bënte po qe se Zoti...
Me titullin e albumit Good Girl Gone Bad, është ai që më së miri i përshtatet Rihannes. Rihanna ka ekspozuar të brendshmet e saj...
David Beckham sjell tendence...nder vite futbollisti ka ndryshuar pamje dhe fansat e tij e kane ndjekur shpesh. Megjithate askush nuk e kishte imagjinuar...
Adele ishte e përzgjedhura për kopertinën e revistës Rolling Stone, ku këngëtarja britanike pozon me flokë të lagura dhe me shumë pak tualet.Në...
Britney Spears do të japë një fustan, për të ndihmuar Haitin. Një komisionar i gjykatës miratoi të premten një kërkesë për të lejuar këngëtaren...