VIP Shqiptar

Krijuesi i hitit “Gangnam Style” i kthehet stilit të dikurshëm

Gangnam StyleReperi koreano-jugor, Psy, është kthyer në origjinë me albumin e tetë të tij, të quajtur “4×2=8”, duke u kushtuar më shumë vëmendje fansave koreanë, ndërkohë që bën atë që do më shumë: performon dhe çmendet në skenë.

Ylli i “Gangnam Style” i ka thënë agjencisë së lajmeve Reuters se ai e ka lënë prapa suksesin e hitit të vitit 2012, që e bëri atë të njohur ndërkombëtarisht. (more…)

Lana del Rey publikon klipin e ri me The Weeknd

Lana del ReyLana del Rey ka publikuar videoklipin e ri me The Weeknd i cili titullohet “Lust for Life”.

Projekti i dytë i Lanas për albumin e ri vjen pas klipit “Love”. (more…)

Zayn Malik largohet nga Billboard Music Awards

Zayn MalikDhe, të mendosh që ishte nominuar për çmimin prestigjoz të “Top New Artist”!

Ai tha se ka një arsye shumë të fortë për të cilën nuk u paraqit në eventin prestigjoz të ndarjes së çmimeve dhe besojmë se fansat do të lumturohen shumë. (more…)

Të gjithë e tallnin dikur, por sot kjo vajzë është shndërruar në një vajzë super seksi (Foto)

29Të gjithë e tallnin dikur, por sot kjo vajzë është shndërruar në një pjeshkë për të cilën çmenden të gjithë

Ajo është Ash Soto dhe kur ishte 12 vjeç trupi i saj filloi t mbuloj nga disa “njolla” të cilat u përhapën gjithandej.

Kur shkonte në shkollë, shokët dhe shoqet e klasës gjithmonë e vinin vajzën në lojë duke u bërë të ndihej tmerrësisht keq për trupin e saj.

Sot, ajo është 21 vjeç dhe jo vetëm që nuk turpërohet por është krenare për veten.

“Nuk e dija që lëkura ime ishte kaq e bukur derisa një ditë e pikturova atë me një bojë të zezë” – ka thënë ajo.

Madje, Ash ka shtuar se sot me ndryshimin e madh e shohin si një vajzë mjaft tërheqëse dhe nuk mungojnë as ngacmime.

Më poshtë do mund të shikoni ndryshimin e saj:25262728

Bela Hadid tregon format… (FOTO)

Super modelja e famshme Bela Hadid ndodhet në Francë për festivalin e 70 të filmit në Kanë.

Ajo po i shijon shumë këto ditë. Modeja nuk ka mundur që t’i rezistojë plazheve Franceze ku ditën e shtunë është fotografuar në një jaht në jug të Francës duke u larë në det në shoqërinë e mikeshave të saj.

E veshur me bikini të bardha modelja 20 vjeçare dukej mjaft seksi. Ajo ka treguar edhe njëher që format e saj trupore janë perfekte.22 23 24

Aventurierja më seksi e Instagram’it provokon fort me pozat e fundit (Foto+16)

Ajo është adhuruese e madhe e natyrës, të cilën e shijon dhe e shfrytëzon për të bërë fotografi.

Duke përdorur “armën” e saj kryesore, zhveshjen, Sara Underwood, një prej modeleve më të popullarizuara në Instagram, vazhdimisht provokon gati 8 milionë ndjekësit e saj.

Bukuroshja amerikane, ish-modele e Playboy, ka publikuar së fundmi disa fotografi të reja, duke vënë në plan të parë trupin e saj fantastik. /Express/10 11 12 13 14 15 16 17 19 20 21

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.