Ajo u bë një aktore shumë e dashur për shqiptarët pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në serialin turk "Sulltani i Madhërishëm". Aktorja turke...
Këngëtarja dhe aktorja e Hollivudit, Jennifer Lopez habiti të gjithë me paraqitjen e saj. JLo shfaqi këmbët duke nxjerrë në pah figurën e...
Serialet turke së fundmi kanë arritur të ndiqen dhe në vendet që njihen si “lindja e serialeve”, pra bëhet fjalë për vendet e...
Leonardo DiCaprio vazhdon të mbetet i paqëndrueshëm përsa i përket jetës sentimentale. Ylli i filmit ‘Titanic’ në vitet e fundit ka ndërruar shumë...
Sot papritmas ka ndërruar jetë ylli i filmave për të rritur, August Ames. Deri tani, dyshohet se 23-vjeçarja ka vrarë veten. Kjo teori duket se forcohet...
Leyla Tanlar është njëra ndër aktoret më të famshme në Turqi. Me rolin e saj si “Xhansu” në serialin “Fate të lidhura”, ajo arriti...