VIP Shqiptar

Teuta falenderon burrin e saj për disa kilogram më shumë

TeutaTeuta Krasniqi sot ka vendosur të vije pak më ndryshe.Ajo ka bërë një krahasim të dukshëm me trupin e saj, ku ka bërë të njëjtën foto para dhe tash që është shtatzënë, ne i dëshirojmë Teutës që ta shijoj ëmbël këtë periudhë kohore, dhe vajzës së saj të dytë i urojmë mirëseardhje në jetë.

Teuta në përshkrimin e saj për foton, e falenderon burrin e saj Adonis Morina njëherit edhe trajner i saj. (more…)

Ja çafre i bën gruaja Lorik Canes

Ja çafre i bën gruaja Lorik CanesLuftarak në fushë, patriot në jetë, mirëpo kur vjen puna të gruaja, gjërat ndryshojnë edhe për sulmuesin Lorik Cana, shkruan “Kosovarja”.

Loriku është i martuar me italiane, me të cilën ka edhe një djalë, Bojkenin. Thuhet se gruaja e tij është tejet e dhënë pas Lorikut, e dashurinë e shpreh në mënyra të ndryshme, edhe duke e ngrënë në vesh.

Zhvishet Shpat Kasapi

Zhvishet Shpat Kasapi Shpat Kasapi që dikur ishte aq aktual e aktiv, sot sikur po hesht. Pse po rri kaq largë djaloshi që një herë e një kohë bëri për vete gjithë ata njerëz?

Me sa duket Afërdita Dreshaj ja la këmbën e keqe, pasi që nga ndarja me të më nuk pa hajër, shkruan “Kosovarja”. (more…)

E pabesueshme ku i lë Zanfina sutjenat

E pabesueshme ku i lë Zanfina sutjenatE pa besueshme, por e vërtet. Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili ka publikuar një video ku shihet në makinë, e ndërkohë që pi cigare, tregon se ku i le “brusat”, shkruan “Kosovarja”.

Siç po e shihni, ajo i ka hequr në makinë dhe i ka varur në pasqyrë. (more…)

Blerona Zeqiri foto nudo nga shtrati

Blerona Zeqiri foto nudo nga shtratiModeratorja tashmë e njohur dhe e dashur, Blerona Zeqiri, filloi karrierën në emisionin “një kafe me Labin”, tek shpejt dëshmoi, se punën e vet e punon me përkushtim dhe dashuri ndaj këtij profesioni.

Kemi pasur rastin kur e ka udhëhequr e mbajtur edhe tërë emisionin vet, bile atë edhe për lakmi. (more…)

Greta Koçi merr urime edhe nga Lulzim Basha

Greta Koçi merr urime edhe nga Lulzim BashaMes urimeve të shumta që këngëtarja Greta Koçi ka marrë për ditëlindje, ai që ka spikatur më shumë ka qenë i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Në pamundësi për të qenë pjesë së festës së organizuar nga Koçi ku ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të botës së spektaklit, Basha i ka dërguar një buqetë me lule së bashku me pusullën ku shkruhej: “E dashur Greta, të uroj nga zemra gëzuar ditëlindjen, edhe 100 vjet të lumtura”. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.