E bukur, seksi dhe joshëse. Në plan të parë kur e takon të duket si një aktore hollivudi e huaj, por më pas...
Këngëtarja Eliona Qira pushton mediat dhe skenën muzikore në Suedi me këngën e saj “S’më ke mua” në versionin anglez. Këngëtarja strugane e...
Christian Berishaj, një këngëtar me origjinë shqiptare nga Malësia, ka filluar të ndërtojë karrierë muzikore në Amerikë. Christiani, i cili njihet me nofkën...
Aktorja e mirënjohur kosovare, Teuta Krasniqi që nga ndarja para një viti nga këngëtari Blero, nuk është përfolur asnjëherë nëse është lidhur me...
E dinit se kush është motra e Amit? Nje zbulim surprizë nga bukuroshja e ekranit. Ajo publikuar një foto ku shfaqej krah motrës më...
Top reperi nga Shqipëria, Noizy, ka publikuar videoklipin e tij të ri “Chicca”. Ylli sensacional i hip hop skenës ka lansuar projektin e ri...