VIP Shqiptar

Pas fjalëve që i tha për Adelina Ismaili, pendohet Xhesika Ndoj

Pas fjalëve që i tha për Adelina Ismaili, pendohet Xhesika NdojDeklarata e Adelina Ismailit, se showbizi shqiptarë është kthyer në prostitucion, kishte ngjallur reagime te disa kolege të saj.

E para kishte reaguar këngëtarja Fjolla Morina, e cila kishte thënë se këtë rrugë e ka nisur e para Adelina. (more…)

Dua Lipa tejet seksi në vaskë

Dua Lipa tejet seksi në vaskëDua Lipa së fundi ka realizuar disa fotografi që i ka publikuar në rrjetet sociale.

Imazhet janë të bëra me rastin e dhënies së intervistave për mediat botërore ndërsa i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. (more…)

Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë”

Fisnik Ismaili “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” Në emisionin LEMzA’ me Kiki Rrahmani të Tribuna Channel ku mysafir ishte Fisnik Ismaili rrëfen edhe një detaj shumë interesant.

A do të bëhet ai “Baba dhe gjysh në të njëjtën kohë” kuptojeni përmes linkut në vazhdim. (more…)

Kjo është gjendja e fundit e bashkëshortit të Adelina Thaçit pasi e mposhti sëmundjen e rëndë

Kjo është gjendja e fundit e bashkëshortit të Adelina Thaçit pasi e mposhti sëmundjen e rëndëBardhyl Meta, deputeti i LDK-së, po vazhdon tretmanët e nevojshme në shtetin gjerman pasi e kaloi sëmundjen e rëndë.

Bashkëshorti i këngëtares shqiptare Adelina Thaçi për herë të parë është shfaqur në publik pas nënshtrimit të tri operacioneve. (more…)

Sa shumë i ngjan vajza Arben Derhemit!

Sa shumë i ngjan vajza Arben Derhemit! Ben Derhemi nuk është vetëm një nga aktorët më të mirë shqiptarë, por njëkohësisht, edhe një nga baballarët më të përkushtuar, çka e dëshmon jo vetëm bashkëshortja, Iva Korumi, por dhe ajo marrëdhënie e mrekullueshme, dëshmitarë të së cilës ishim gjatë realizimit të fotove.

“Jam grua me fat”, thotë Iva, teksa jemi duke pirë një kafe pranë ish Ekspozitës “Shqipëria Sot”. (more…)

Ledri harron Adelen, zbulohet lidhja me një vajzë tjetër

Ledri harron Adelen, zbulohet lidhja me një vajzë tjetër Ishte shtatori i vitit 2015-të, kur u bë publike lidhja e këngëtarit të njohur Ledri Vula, me një nga vajzat më të bukura të Tiranës, Adela Sollakun, vajza e ish-Kryeprokurorit, Theodhori Sollaku.

Që nga ajo periudhë çifti e ruajtën me fanatizëm historinë e tyre të bukur të dashurisë, edhe pse nuk munguan fotot familjare apo ato në club-e që dëshmonin për lidhje vërtet pasionante. Por nuk vonuan lajmet jo të mira nga çifti. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.