VIP Shqiptar

Laurant Halimi vjen me baladen e re

Laurant Halimi vjen me baladen e reKëngëtari Laurant Halimi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

“Si të zë gjumi” mban titullin kënga e tij më e re e zhanrit baladë, e cila është punuar nga Arsim Bunjaku i cili ka shkruar dhe vargjet, gjersa për orkestrimin është kujdesur Virusi. (more…)

Yll Limani vjen me këngën e re “Ke pi sonte shumë”

Yll Limani vjen me këngën e re “Ke pi sonte shumë”Këngëtari i njohur Yll Limani ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ke pi sonte shumë”.

Kënga është e zhanrit baladë dhe R&B, gjersa është punuar nga vet këngëtari me muzikë dhe tekst. (more…)

Vjen projekti i ri nga Gold AG dhe Gëzim Nika “Liridona”

nikaReperi i njohur Gold AG dhe këngëtari Gëzim Nika kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Liridona”.

Kënga është një ripërpunim i këngës së njohur të popullit, gjersa për punën me vijën melodike të këngës është kujdesur kompozitori Alban Furtuna, dhe vargjet e tekstit i ka shkruar vet reperi Gold AG. (more…)

Albatrit Muqiqi publikon projektin e tij më të ri

ti falaKëngëtari i njohur Albatrit Muqiqi ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Ti Fala”.

Kënga është punuar nga Nurteel dhe Granit Gashi, ndërsa vargjet e tekstit i ka shkruar Fatmir Muja. (more…)

James Blunt tregon kuptimin e këngës ‘You are beautiful’

James Blunt tregon kuptimin e këngës ‘You are beautiful’ James Blunt ka sqaruar se hiti i vitit 2005, ‘You are beautiful’ ka një kuptim krejtësisht tjetër, larg asaj romantikes.

Në një intervistë për Huffington Post, ai ka treguar se kënga ka një kuptim tjetër dhe se njerëzit nuk e kanë kuptuar në të vërtetë tekstin. (more…)

Besa Kokëdhima publikoi baladën e re ‘Kokëfortë’

Besa Kokëdhima publikoi baladën e re ‘Kokëfortë’ Muaj më parë për Telegrafin kishte zbuluar se është duke punuar në një këngë të re.

Besa Kokëdhima ka sjell projektin e ri muzikor, e cila është një baladë fantastike. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.