Kënga 'Simpatia' sot e pëpunuar nga Lumi B dhe Dhurata Dora po pëlqehet shumë nga publiku. Kënga ani pse për herë të parë doli...
Donika Krasniqi është protagonistja kryesore e videoklipit “Shadows” të këngëtarit Sebalter. Sebalter është një këngëtar i njohur zviceran, i cili në vitin 2014 e...
Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka publikuar projektin e tij më tëri muzikor. “365 pa ty” mban titullin kënga më e re e zhanrit...
Këngëtarja e njohur shqiptare, Antigona Sejdiu ka publikuar projektin e ri të zhanrit baladë. Kënga “Nuk je njeri” sjellë një histori interesante. Për të...
Këngëtarja Besjana Kasami e njohur për publikun me emrin Big Mama sapo ka lansuar projektin e saj më të ri ‘Milion’. Për muzikën dhe...