Megjithëse rezultoi suksesshëm, bashkëpunimi mes Xhensila Myrtezajt dhe reperit Mozzik hasi në disa probleme.Pasi “Ama dorën” arriti dy milionë klikime në kanalin “Youtube”,...
Këngëtarja Ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar...