VIP Shqiptar

Shkumbin Ismajli thotë ‘Se ç’mu desh’

Shkumbin Ismajli thotë ‘Se ç’mu desh’ Shkumbin Ismajli ka lansuar projektin e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Se ç’mu desh’ dhe është kompletuar me videoklip. (more…)

Korab Jetishi vjen me baladën ‘Malli’

Korab Jetishi vjen me baladën ‘Malli’Korab Jetishi ka sjell pas një kohe të gjatë një projekt muzikor.

“Malli”, titullohet kënga më e re e këngëtarit, të cilën e ka shoqëruar me videoklip. (more…)

Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim”

Dafina Dauti sjell coverin e këngës “Ushtarit tim” Ka pak ditë që ka publikuar albumin e saj më të ri me këngë live.

Këngëtarja Dafina Dauti nuk po ndalet! Ajo vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë duke sjell vazhdimisht projekte të reja. (more…)

Mihrije Braha vjen me projektin e ri “Si cigaren e fundit më fike”

Mihrije Braha vjen me projektin e ri “Si cigaren e fundit më fike”Këngëtarja e njohur e skenës Mihrije Braha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Si cigaren e fundit më fike”.

Një baladë melankolike e punuar bukur nga Kreshnik Avdiu, njëherësh dhe autor i tekstit, ishin përzgjedhja e duhur për ta sjell kësaj radhe këngëtaren Braha në një stil më të veçantë. (more…)

NRG Band publikon klipin e ri Balkanbooty

NRG Band publikon klipin e ri Balkanbooty Grupi i njohur ‘NRG Band’, pak minuta më parë kanë publikuar këngën më të re me titull ‘BalkanBooty’.

Kësaj kënge ata ia kanë punuar edhe një klip mjat interesant, shkruan Magazina.al (more…)

Adelina Berisha publikon videoklipin “Na”

adelinaAdelina Berisha ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. (more…)

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.