VIP Shqiptar

Vdes këngëtari i famshëm Chris Cornell

Vdes këngëtari i famshëm Chris CornellLideri i grupeve “Soundgarden” dhe “Audioslave”, Chris Cornell ka vdekur në moshën 52 vjeçare, kanë bërë të ditur përfaqësuesit e këngëtarit, transmeton arbresh.info.

Në një deklaratë të lëshuar për Associated Press thuhet se Cornell ka vdekur të mërkurën mbrëma në Detroit.

Detaje të tjera nuk janë dhënë.

Cornell është një prej zërave më të fuqishëm në skenën ndërkombëtare dhe ka lënë pas shumë hite.

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.