VIP Shqiptar

Tuna, shfaqet shumë seksi në fotot e reja


Tuna SeksiKëngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu – Tuna, ka bërë një sesion të ri të fotografive, të cilat janë konsideruar shumë seksi.

Këngëtarja bionde, e cila këtë vit ka lansuar dy hite të reja gjatë verës ishte shumë aktive sa i përket karrierës së saj.

Njëra ka të bëj me këngën e saj me reperin e Vig Popa, të cilët në fillim të verës lansuan “single”-in dhe klipin e këngës “E boj nxehtë”, ndërkaq më vonë ajo lëshoj edhe këngën “Dua”, që ishte një duet i saj me Medën dhe Getin e Tingullit 3NT.

Tuna, shfaqet shumë seksi në fotot e reja

Tuna, foto seksi

15 komente for “Tuna, shfaqet shumë seksi në fotot e reja”

 1. Drim';s says:

  Shum e qart Je aa

 2. komanadanti says:

  heeeeeeeeee

 3. eminem says:

  je ma e mira veq vazhdo

 4. Zvicrrani says:

  Kur ka shka me tregua le të tregoi. veq për para…

 5. djellza says:

  shum e bukur veq mos u prek se dafina zeqiri edhe elvana gjata jon ma te forta veq hajt

 6. dea says:

  shumm shummm teper e mir veq pak e vogel veq neyse shumm e fort veq mos te rritet shum mendja se genta osht shummmmmmm ma e mir see ti ok ( GENTA dhe DAFF’Y )jan po edhe ti shumm e mir kompliment
  e fortt shumm veq genta 1 osht qao tash kiss e ki loqko

 7. dea says:

  shumm shumm e bukur edhe shummmm e fortt veq pak e shkur (e vogel me trup ) veq neyse ski qka bann qaq je neye kshtu shumm e mirr veq mmos ta rris shum menen po te tham se (GENTA dhe DAFF’Y ) jan ma te mira se ti ti mas tynve neyse je shumm e mir veq GENTA 1 osht ajt tash kiss e ki edhe ti se super je qaooo tduuu

 8. Pr. says:

  Edhe pak e del ne serrnisht…

 9. bekim says:

  Je ma e BUKRA veq vazhdo qeshtu mos tanin hiq

 10. marco says:

  e fort osht sa dush po qat foton qe e kom pa une ish kan edhe ma e fort se ish kan e veshur pa te brendshme e ju se di a e keni pa hiq ajo

 11. AGIM says:

  poo trujtt zotii se femen mat mir shqiptaria skaa ma e forta je nder tgjitha vip-at shqiptare

 12. mendim bardhoshi says:

  ej tuna je shum e mir veq mas dafina zeqirit

 13. Adi says:

  Ska bre Tuna veq kush ta ka inati o tjeter sen se ti je femer qe qmend gjdo mashkull.

 14. Beni says:

  ne kete foto ka dal me seksi se Elvana gjata

 15. brendoni says:

  nr 1 asht tuna

Komentoni këtë artikull

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.