VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘VIP shqiptar’

Këngëtaret nxjerrin gjoksin

Këngëtaret nxjerrin gjoksin

Këngëtaret shqiptare sivjet për festa kanë zgjedhur veshjet me ngjyrë, stile të veçanta, por me një të përbashkët: Të gjitha kanë zbuluar gjoksin. Dekolteja e ditëve të fundit të 2013-tës është më e theksuar se kurrë më parë. Një tjetër detaj që vlen të theksohet është edhe tendenca për të mos veshur reçipeta. Për shembull, […]

Afërdita kërkon faljen për shtyrjen e lansimit të klipit

Afërdita kërkon faljen për shtyrjen e lansimit të klipit

Ka njoftuar se do publikoj videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me Lumi B. Por bukuroshja e shndërruar në këngëtare Afërdita Dreshaj, ka kërkuar ndjesë për shtyrjen e publikimit të tij. Këtë kërkim falje të adresuar fansave të saj, bukuroshja shqiptare e ka bërë përmes rrjeteve sociale, ndërsa mes tjerash ka shkruar. “Më […]

Elhaida Dani me këngë dhe album të ri

Elhaida Dani me këngë dhe album të ri

Nuk mund të kishte asnjë titull tjetër veç emrit të saj. Shqiptarja që fitoi zemrat e miliona italianëve ia doli jo vetëm të fitonte një talent-showq si “The Voice of Italy”, por edhe të nisë karrierën e saj në vendin e muzikës. Ashtu si edhe premtoi, që në të hyrë të korrikut, Elhaida Dani do […]

Rixhirohet klipi i Jonidës

Rixhirohet klipi i Jonidës

Këngëtarja nga Shqipëria, Jonida Maliqi, ka vendosur që të nisë nga e para xhirimet e videoklipit të ri të këngës në bashkëpunim me DJ Blunt. Bluetooth raporton se ky vendim është marrë “sepse produksioni që realizoi klipin herën e parë nuk i ka kënaqur pritshmëritë” e artistes, e cila është gjithmonë e kujdesshme në realizimet […]

Bashkëpunim interesant

Bashkëpunim interesant

Meda, Vjollca Haxhiu dhe Gold AG kanë lansuar projektin e përbashkët muzikor. Kënga titullohet “Të kam fiksim” ndërsa është kompletuar me videoklip dhe pritet që të dëgjohet gjatë verës. Klipin mund ta ndiqni ketu: http://www.youtube.com/watch?v=R6w4E-Vu57E&feature=player_embedded

E dua burrin shqiptar dhe mysliman

E dua burrin shqiptar dhe mysliman

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, ka përgënjeshtruar edhe një herë thashethemet nëpër media se ajo është në lidhje me partnerin e saj nga spektakli i vallëzimit “Dancing with the Stars Macedonia”, Vanco Angeleski. Gjatë pjesëmarrjes në emisionin “Fehi’s Show”, ajo ka thënë se balerini maqedonas është një homoseksual i deklaruar dhe se nuk ka nevojë të […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.