VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vip-at shqiptar’

Big Brother, “Arbana nxjerr jasht Ilirin”

Big Brother, “Arbana nxjerr jasht Ilirin”

Ditët kalojnë dhe edicionit të 6-të të Big Brother Albania po i vjen fundi dalë nga dalë. Sot banorët kanë improvizuar natën finale dhe pozicionin e Arbanës e ka zënë Anaidi. Ai ka përmendur se personi i parë që lë shtëpinë është Iliri, ndërsa të tjerët kanë filluar të qeshin me batutat që Iliri ka […]

Rezarta e mërzitur për kohën e humbur kafeneve

Rezarta e mërzitur për kohën e humbur kafeneve

Duket se tani më shumë se kurrë është mërzitur për kohën e saj të humbur e çuar kot. Rezarta Shkurta duket se është rrëmbyer nga dashuria e madhe për njerëzit e zemrës dhe mungesën e disa prej tyre, pasi që përmes një statusi të publikuar në rrjetet sociale, këngëtarja nga Shqipëria ka treguar se ndihet […]

S’e kam në plan martesën

S’e kam në plan martesën

Është njëri ndër këngëtarët e paktë i cili është i realizuar mjaft mirë në profesionin e tij artistik. Që në fillim të rrugëtimit në artin e këngës, Korab Shaqiri mori simpatinë e publikut, famë kjo e cila nuk e kënaqi mjaftueshëm. Pas shkollimit për kanto, kompozicion dhe piano, djaloshi vitin që shkoi ka përfunduar edhe […]

Tuna, apel për bamirësi

Tuna, apel për bamirësi

Këngëtarja shkupjane, Altuna Sejdiu, ka kohë që nuk është shfaqur në media. Që nga mbarimi i “X Factor Albania, ajo ka pauzuar aktivitetet e saj, duke mos përjashtuar koncerte kohë pas kohe. Megjithatë, ajo u qëndron pranë fansave të saj, nëpërmjet rrjeteve sociale. Së fundmi, ajo ka shfrytëzuar popullaritetin e saj për një qëllim humanitar, […]

Miriami dhe Albani, në “O2 Arena”

Miriami dhe Albani, në “O2 Arena”

Këngëtarja Miram Cani dhe i dashuri i saj, Alban Skenderaj, kanë performuar mbrëmë në Londër, në “O2 Arena”. Të dy duket se kanë shijuar shumë këtë mbrëmje, pasi pas përfundimit, nëpërmjet rrjeteve sociale e kanë vlerësuar si të ‘’mrekullueshme”.

Edhe Genta Ismajli për PD-në

Edhe Genta Ismajli për PD-në

Genta Ismajli është edhe një këngëtare tjetër nga Kosova e cila argëton të pranishmit në tubimet parazgjedhore të Partisë Demokratike në Shqipëri. Këngëtarja kosovare së fundi ishte pjesë e një koncerti të organizuar nga partia politike shqiptare në pushtet, e që nuk pritet të jetë i fundit. Veç një fitimi të mirë, kjo duket të […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.