VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vip-at shqiptar’

Dren Abazi koleksionon ‘zonjat’ e tij të bukura

Dren Abazi koleksionon ‘zonjat’ e tij të bukura

I pasionuar pas këngës, Dren Abazi ka rrëmbyer fuqishëm një pjesë të publikut mbarë shqiptarë, përmes këngëve mjaft të pëlqyera. Por i riu prishtinas së fundmi ka shfaqur një tjetër pasion e që ka të bëjë me këngën. Ai në dhomën e tij të gjumit ka koleksionuar kitare të ndryshme të cilat i ka emëruar […]

Argjentina e Flori bashkojnë forcat

Argjentina e Flori bashkojnë forcat

Nuk e ka në plan të deklarohet për mediat, derisa krijimet e saj të lansohen në treg. Në fund të fundit kështu po veprojnë të gjithë kolegët e saj këngëtarë. Por, Argjentina Ramosaj ka njoftuar se është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore, të cilat sipas një statusi të saj në rrjetet sociale ‘Facebook’ […]

Gjebrea me X5, fringo të re…

Gjebrea me X5, fringo të re…

“BMW X5 dashuria imë e re. E moraa…”, ka shkruar Gjebrea në rrjetin e tij social pasi i blen vetes një alla automobil, se jo mahi, fringo të re, më të mirë se atë të Nora Istrefit. Por, nuk morëm vesh se kush i sugjeroi ngjyrën, imazhi i të qenit xhentil apo ndoshta bashkëshortja e […]

Çfarë e mban ende Sonin në Shqipëri?

Çfarë e mban ende Sonin në Shqipëri?

Këngëtarja Soni Malaj ka mbetur ende në Shqipëri edhe pas përfundimit të spektaklit “X Factor Albania 2”, ku ishte mentore. Por, Soni siç ka thënë edhe më parë ka plane, njëri prej të cilëve është remiksi i këngëve shqiptare edhe të huaja, për të nisur një koncert në shumë qytete të njohura mbarë shqiptare. Këtu […]

‘Etnon’, Lea e MC Kresha vijnë me ‘Move ur body’

‘Etnon’, Lea e MC Kresha vijnë me ‘Move ur body’

Anëtarët e grupit ‘Etnon’ dhe këngëtarja e re Lea Metolli e cila është nën menaxhimin e shtëpisë diskografike ‘Black Fish’ së shpejti pritet të dalin me videoklipin më të ri të këngës ‘Move ur body’. Ata gjatë të premtes kanë filluar xhirimet e videoklipit i cili sipas liderit të grupit ‘Etnon’, Genc Prelvukaj, shumë shpejt […]

Nora Istrefi zbulon të brendshmet

Nora Istrefi zbulon të brendshmet

I shikon bashkë, por edhe të ndarë kur është fjala për koncerte, e megjithatë vazhdon të jetë çifti më rezistues i shoubizit shqiptar. Për të gjithë ata që thonë se një çift ku të dy merren me muzikë, nuk mund të jetojë gjatë, është gabim. Ky është shembulli më i mirë Nora Istrefi dhe Robert […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.