VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vip-at e huaj’

Mila Kunis, femra më seksi në planet

Mila Kunis, femra më seksi në planet

Gwyneth Paltrow mund të jetë shpallur femra më e bukur në planet, por Mila Kunis konsiderohet si ajo më seksi në botë sipas ‘FHM’. Aktorja e cila është e lidhur me Ashton Kutcher, ka lënë pas 99 femra të tjera në sondazhin e revistës britanike. Rihanna ka zënë vendin e dytë në këtë sondazh, duke […]

Stili i Rita Orës

Stili i Rita Orës

Pas disa shfaqjesh në publik, në të cilat Rita Ora befasoi me stilin e saj të veshjes, 22-vjeçarja u paraqit me një stil relativisht të thjeshtë në një takim mode në Londër. Këngëtarja me origjinë shqiptare zgjodhi që në “British Designer Collective” të paraqitej këtë të enjte me një fustan të hijshëm me një ngjyrë […]

Bill Clinton-i paska një djalë ilegal?

Bill Clinton-i paska një djalë ilegal?

Revista Globe ka zbuluar se ish presidenti amerikan Bill Clinton ka një djalë te jashtëligjshëm. Ai tashme është 27 vjeç dhe ka ardhur në jetë nga marrëdhënia që Clinton-i ka pasur me një prostitute nga Arkansas-i. Ky në fakt është një scoop botëror i cili mund t’i trondite të gjithë. Djali nga ana e tij […]

Cili është sekreti i Jennifer Lopez për të pasmet!

Cili është sekreti i Jennifer Lopez për të pasmet!

Është befasuese sesi Jennifer Lopez, edhe në moshën 43-vjeçare, arrin të shfaqet gjithmonë sensuale. Përpara objektivave të fotografëve, J.Lo. tregon se është ende një nga divat më tërheqëse të botës, në gjendje për të konkurruar edhe me bukuroshe më të reja se ajo. Po cili është sekreti që Jennifer ruan një formë praktikisht perfekte, pavarësisht […]

Angelina kur ishte e re

Angelina kur ishte e re

Buzët e saja të bukura, sytë dhe shikimin e saj tërheqës e kishte që nga fillimi. Por këto fotografi të Angelina Joliet, të bëra kur ajo ishte 16 vjeçe, tregojnë se si ka ndryshuar ajo prejse është bërë yll. Duket se atëherë nuk i kishin munguar kilogramët pasi që krahët i ka të trash dhe […]

Eliza Dushku: E dashur Shqipëri, do vi së shpejti …

Eliza Dushku: E dashur Shqipëri, do vi së shpejti …

Aktorja me famë botërore e prejardhje shqiptare, Eliza Dushku së shpejti do të vizitojë vendin e origjinës së saj, Shqipërinë. Lajmi konfirmohet nga vetë aktorja në rrjetin social Twitter, ku në statusin e saj shkruan: “DearAlbania Coming Soon…”, transmeton BW. Eliza nuk ka dhënë më shumë detaje për arsyet e kësaj vizite, vetëm ka lajmëruar […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.