VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vip-at e huaj’

Rita Ora konfirmon lidhjen me Calvin Harris

Rita Ora konfirmon lidhjen me Calvin Harris

Producenti muzikor Skocez dhe këngëtarja me origjinë Kosovare janë fotografuar dorë për dore me njëri –tjetërin. Rita Ora,ka konfirmuar mardhënien e saj me DJ Calvin Harris,duke dalë në publik bashkë,teksa kanë marrë pjesë në një festë të grupit “Draft Punk” Producenti muzikor Skocez dhe këngëtarja me origjinë Kosovare kanë mbërritur bashkë në klubin “The Shard” […]

U2 në Tiranë?

U2 në Tiranë?

Legjendarët e muzikës botërore, U2 mund të vizitojnë Tiranën këtë verë. Lajmi nuk është ende i konfirmuar, por sipas “Albaniac”, dikush në kryeqytet për përpiqet të sjellë U2 për të mbajtur një koncert në muajin gusht në Tiranë. Mësohet gjithashtu se U2 nuk janë në turne momentalisht, dhe së shpejti pritet të publikojnë datat e […]

“Rajoni” përjashtohet nga finalja

“Rajoni” përjashtohet nga finalja

Është mbajtur nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 58-të të Festivalit evropian të këngës – Eurovision, ku janë zgjedhur dhjetë finalistët e parë. Moldavia, Lituania, Irlanda, Estonia, Bjellorusia, Danimarka, Rusia, Belgjika, Ukraina dhe Holanda do të vazhdojnë konkurrimin në natën finale. Asnjë përfaqësues nga vendet e rajonit që u prezantuan mbrëmë (e martë) nuk […]

Gangnam Style në Tiranë

Gangnam Style në Tiranë

Këngëtari koreano-jugor “PSY”, i cilesuar si “fenomen” në televizionet muzikore dhe internet, do te performojë në Tiranë. Një nga klubet e natës në Tiranë, ka lajmeruar do te sjell me 18 maj këngetarin e “Gangnam Style”, shoqeruar nga balerinat e videos,transmeton IO. PSY, javë me parë ka publikuar një këngë të re, “Gentleman” e para […]

Elhaida, edhe një fitore në “The Voice of Italia”

Elhaida, edhe një fitore në “The Voice of Italia”

Këngëtarja shkodrane, Elhaida Dani, vazhdon me sukses paraqitjet e saj në garën muzikore “The Voice of Italia”, duke triumfuar sërish. Qysh në paraqitjen e saj të parë në këtë spektakël për talente të reja në muzikë, Elhaida mori aprovimin e të katër anëtarëve të jurisë për të vazhduar më tej, ndërsa sonte ajo e dëshmoi […]

Pse Lohan refuzoi filmin ‘The Hangover’

Pse Lohan refuzoi filmin ‘The Hangover’

Së shpejti do të shfaqet filmi i fundit i sagës ‘Hangover’ dhe për këtë arsye protagonistët e kësaj komedie janë vendosur në faqe të parë nga ‘The Hollywood Reporter’. Në intervistën e gjatë për revistën e famshme kinematografike, regjisori Todd Phillips tregoi disa prapaskena të kësaj sage të suksesshme: “Lindsay Lohan nuk ka pranuar rolin […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.