VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Victoria Beckham’

Shumë e ashpër ndaj fëmijëve

Shumë e ashpër ndaj fëmijëve

Victoria Beckham është shumë e ashpër ndaj fëmijëve të saj kur bëhet fjalë për disiplinën. Në shtëpinë e saj e ka karrigen e veçantë “për ndëshkim” në të cilën ulen fëmijët e saj kur nuk janë të dëgjueshëm. Këngëtarja dhe disenjatorja thotë se kurrë asnjërin nga fëmijët e saj nuk e ka ndëshkuar fizikisht, por […]

Victoria, ja pse mban syze të errëta

Victoria, ja pse mban syze të errëta

Është pothuajse shumë e rrallë që ajo t’u japë mundësinë fansave të saj t’i shohin sytë, përtej syzeve të errëta të diellit. Kjo, jo për shkak të zgjedhjes së aksesorit të saj më të preferuar. Duket se Viktoria Bekam ka një tjetër arsye, që kërkon të shfaqet nën hijen e zezë të tyre. Ish-ylli i […]

Victoria Beckham shumë joshëse në ndeshjen e të birit

Victoria Beckham shumë joshëse në ndeshjen e të birit

Fustan i zi, i gjatë dhe i ngushtë në bel, këpucë me taka të larta 12 centimetra, me byzylykë në duar dhe celularin në dorë. Kështu është paraqitur”Miss përfektja” Victoria Beckham në një ndeshje futbolli të të birit, në Los Angeles.

Victoria Beckham, kjo zonjë e vërtetë

Victoria Beckham, kjo zonjë e vërtetë

Një fustan i kombinuar thjeshtë. Aq thjeshtë saqë e bënë mbretëreshen e modës, Victoria Beckham, më perfekte se çdoherë tjetër. Ajo ka qenë në fokusin e mediave gjatë paraqitjes në “Vogue’s Fashion Night Out”, në New York.

Victoria dhe delfinët

Victoria dhe delfinët

Victoria Beckham ka postuar fotografi në llogarinë e saj në Twitter ku shihet se është kënaqur me fëmijët e saj në Los Angelos. 38 vjeçarja ka pozuar me një delfin teksa ka shkruar se ka kaluar një ditë të veçantë me fëmijët e saj.

Victorja i rikthehet Spice Girls

Victorja i rikthehet Spice Girls

Kanë kaluar katër vite nga bashkimi i tyre i fundit për turin e koncerteve që e quajtën Return Of The Spice Girls dhe të martën pesë vajzat e grupit Spice Girls u mblodhën në Londër për të bërë të ditur detajet e një muzikali që bazohet në repertorin e tyre të këngëve. Victoria Beckham, Emma […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.