VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vesa Luma’

Vesa Luma zhduk “nje tufe me kile”

Vesa Luma zhduk “nje tufe me kile”

Ajo gjithmone ka qene nje nder kengetaret me ze te mrekullueshem, por edhe me nje imazh shume te mire.Po flasim per kengetaren Vesa Luma, e cila duket se tani qe ka deklaruar hapur dashurine e saj per reperin Big Basta, eshte bere edhe me e bukur, duke humbur disa kilograme, gje qe e ka bere […]

Vesa Luma: Do konkuroj në Festivalin e Këngës në RTVSH

Vesa Luma: Do konkuroj në Festivalin e Këngës në RTVSH

Ish gjyqtarja e programit “X Factor”, këngëtarja Vesa Luma, ka bërë të ditur se do të jetë pjesëmarrëse në Festivalin e Këngës në RTVSH këtë vit. Këtë lajm Vesa e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit shoqëror Twitter, duke bërë publik një prej projektëve të shumta që kishte parashikuar për të ardhmen e afërt.Vjet, Rona […]

Tuna ia prish gjumin Vesës

Tuna ia prish gjumin Vesës

Vesa Luma ka parë shoqen e saj Tunën në ëndërr ,ajo këtë e ka treguar vet duke i shkruar Tunës në Twitter e duke i treguar se ka qenë ajo që ja ka prishur gjumin. Por se si ka qenë ëndrra, këtë Vesa nuk e ka treguar, neve na mbetet vetëm të supozojmë se çka […]

Vesa dhe Big-u, të pasionuar pas fotografisë

Vesa dhe Big-u, të pasionuar pas fotografisë

Që Vesa Luma është e pasionuar pas fo tografisë këtë gjë e kishim vënë re prej kohësh, por tashmë këngëtarja e njohur ka tërhequr në këtë hob të saj edhe të fejuarin e saj, kantautorin Big Basta. Në fakt, këto foto janë më se të justifikueshme, kur imazhet që të dy po fokusojnë në foto […]

Vesa Luma, për të atin

Vesa Luma, për të atin

Vesa Luma, e cila është fejuar me reperin nga Tirana, Big Basta, nuk ka harruar figurën e një mashkulli tjetër, shumë të rëndësishëm në jetën e saj. Kënga e titulluar “Babai”, është një dedikim personal i këngëtares nga Prishtina, për të atin e saj, ndërsa ajo do e performojë enkas për publikun shqiptar në edicionin […]

Vesa Luma: Turp për ata këngëtarë që bëjnë klikime fallco

Vesa Luma: Turp për ata këngëtarë që bëjnë klikime fallco

Këngëtarja Vesa Luma, disa ditë pasi që u fejua me reperin Big Basta, ka folur në lidhje me debatin për “like” dhe klikimet fallco në youtube.com duke thënë se është turp për ata që bëjnë gjëra të këtilla. “Turp për të gjithë ata që abuzojnë me videot muzikore.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.