VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Vesa Luma’

Vesa Luma: E kompletuar në këngë dhe dashuri

Vesa Luma: E kompletuar në këngë dhe dashuri

Këngëtarja Vesa Luma po e përmbyllë një vit të suksesshëm. Ajo suksesin e arritur gjatë vitit që po e lëmë pas ia dedikon publikut të gjerë i cili e ka përkrahur dhe ende vazhdon ta përkrahë në çdo paraqitje të saj. Ndonëse vitin 2013 Vesa e cilëson si mjaftë të kompletuar si në fushën e […]

Vesa Luma kolegeve: Mjaft me këto marrëzira se u bëmë gazi i botës

Vesa Luma kolegeve: Mjaft me këto marrëzira se u bëmë gazi i botës

Këngëtarja Vesa Luma ka reaguar në rrjetet sociale në lidhje me përfshirjen e simboleve “iluminati” nga shumë këngëtarë. “Artist e kolege të dashur,është shumë qesharake përfshirja e simboleve “iluminati” sic i quani ju në prodhime tuaja.Sidomos kur nuk keni kapacitet e as mundësi të jeni pjesë e koncepteve të tilla..Ndaj bëhuni real ,besoni në Zot […]

Vesa Luma e mbuluar me gjethe ne ’24 ore’

Vesa Luma e mbuluar me gjethe ne ’24 ore’

Keshtu do te na vije me videon e re kengetarja Vesa Luma, e cila duket se eshte mbuluar me te gjitha pemet dhe barishtet e mundshme. Kenga mban titullin “24 ore” dhe klipi eshte punuar nga Urban Grafics. Urojme qe kenga te jete shume e mire, ashtu sic Vesa e ka paralajmeruar. /Albasnapz/

Vesa Luma: Meshkujt shqiptare gabojne ne veshje…

Vesa Luma: Meshkujt shqiptare gabojne ne veshje…

1 Minute me Vesa Lumen Te pelqen stili i…? – Rita Ores. Seksi te nje mashkull per ty eshte…? – Meshkujt me pelqejne me veshje me loose, me te rehatshme. Gjithashtu gjej seksi te meshkujt oren e dores. Designeri yt i preferuar? – Elie Saab. Kombinimi yt i preferuar qe ua sugjeron lexueseve tona? – […]

Vesa Luma: Të falënderoj Zot!

Vesa Luma: Të falënderoj Zot!

Këngëtarja kosovare Vesa Luma duket mjaft e kënaqur nga jeta e saj. Me sa duket, jeta është treguar bujare më të, pasi Vesa ndihet mjaft mirë kohët e fundit. Kjo gjë duket  edhe nga një status i këngëtares në Facebook, ku shkruan: “Sa gjera te bukura me ka ofruar jeta tere keto vite! Falemderit Zot!” […]

Vesa Luma rebelohet në paskuinta për pikët 0, Bigu fajëson jurinë

Vesa Luma rebelohet në paskuinta për pikët 0, Bigu fajëson jurinë

Me këngën “S’jam perfekt” duket se këngëtarja nga Kosova, Vesa Luma, priste shumë më shumë nga juria, por në fakt ajo nuk u mor fare në konsideratë. Tingëlloi vërtet e pabesueshme për vetë këngëtaren, e cila interpretoi “live” në skenë një këngë të Florent Boshnjakut, kompozitori që vitin e kaluar preku Eurovizionin me këngën “Suus” […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.