VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Tuna’

Tuna mbush 30 vjet

Tuna mbush 30 vjet

Tuna feston sot ditëlindjen dhe nuk ka mbetur njeri pa e uruar nga fansat dhe familjarët e saj. Bukuroshja mbush plot 30 vjeç sot dhe presim ndonjë shpërthim pasi “Dirty Thirty” vjen vetëm një herë në jetë dhe me siguri që këngëtarja do të shpërthejë sonte, transmeton Telegrafi.

Tuna pa make up

Tuna pa make up

Nuk ndodh shpesh herë të shohim Vipat shqipëtarë në gjëndje kaq  të tmerrshme, por si duket është e mundur që këngëtarja mjaft e njohur të thejë gjithmonë tabu-të duke na surprizuar me një pamje aspak të këndshme. Një paparac mjaft i njohur shqipëtarë ka arritur të kapë disa foto mjaft të qarta të gjëndjes në […]

Tuna largohet nga “X Factor”?

Tuna largohet nga “X Factor”?

Prej dy vitesh Tuna ishte pjesë e panelit vlerësues të shout të talentëve ‘’X-Factor Albania’’, por jo më. Këngëtarja nga Shkupi, Altuna Sejdiu-Tuna, mësohet se ka kaluar një periudhë jo fort të këndshme gjatë këtij edicioni të ‘’X-Factor’’. Ajo, fillimisht pati një përplasje me Sonin, më pas me Alketa Vejsiun e së fundi edhe me […]

Nora, Tuna, Leonora? Kush e ka më sexy dekoltenë?

Nora, Tuna, Leonora? Kush e ka më sexy dekoltenë?

Këngëtaret shqiptare shpesh e reklamojnë bukurinë e tyre fizike në rrjetet sociale. Këtë hera na shfaqen bashkë në një foto Nora Istrefi, Leonora Jakupi dhe Tuna Sejdiu të treja me dekolte shpërthyese duke pozuar në një ambjent shoqëror. Fotot janë postuar nga Nora në Istagram, ku ajo duket se nuk ka dashur të ekspozojë vetëm […]

“Zogu” i Tunës kushton shumë, 40 milionë nga klikimet

“Zogu” i Tunës kushton shumë, 40 milionë nga klikimet

Fama që “zogu” i Tuna Sejdiut mori në klipin “Fenix”, duet i saj me të dashurin Cozman, natyrisht që ka thyer çdo rekord në muzikë, duke e shndërruar atë në objekt bisedash dhe batutash televizive jo vetëm mes fansave të saj, por edhe mes këngëtareve rivale. Fjala është për një sukses të përkthyer në para, […]

Tuna i kushton poezi “Zogut”

Tuna i kushton poezi “Zogut”

Këngëtarja më e përfolur Tuna, e cila mori famë edhe më tepër falë hitit “Fenix”, duke i dhënë vetes epitetin si “zogu ma i mir prej kejtve”, i ka kushtuar një poezi Zogut. Në rrjetin social ‘Twitter’ ajo ka postuar disa vargje në gjuhën angleze për Zogun. Një gjë është e sigurt, që Tuna nuk […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.