VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Soni Malaj’

Soni, më në formë se kurrë

Soni, më në formë se kurrë

Është rikthyer në Shqipëri me status të ri, por edhe me një impenjim tejet interesant dhe që e pozicionon ndryshe nga më parë. Soni Malaj, një nga këngëtaret më të mira të dekadës së fundit, me një karrierë që ka pësuar vetëm ngjitje, me një mori çmimesh në festivalet në vend, vjen në “X Factor” […]

Soni, bashkohet me “Spirit voice”

Soni, bashkohet me “Spirit voice”

Anëtaret e “Spirit voice” ishin vajzat e para që dolën me klipin e tyre në një kabriolet, që ecte me shpejtësi, realizuar per kengen“Fuoristrada”. Soni Malaj ishte më e vogla e grupit, që u krijua 12 vite më parë. Soni, që atëherë vetëm 14 vjeçe, vazhdoi vetëm karrierën muzikore pas largimit të vajzave të grupit […]

Kthehet Soni Malaj

Kthehet Soni Malaj

“Është dukur për bukuri dhe shumë në formë e mjaft seksi, megjithëse tashmë ajo është mamaja e një vajze të vogël nga martesa me balerinin e huaj. E kemi fjalën për këngëtaren Soni Malaj, e cila këto ditë është rikthyer në Shqipëri dhe është para pranë studiove të TV Klan, dhe ku flitet se ajo […]

Babai i Soni Malaj: Arjan Konomi do te prishe imazhin

Babai i Soni Malaj: Arjan Konomi do te prishe imazhin

Kur një gazetar dhe një personazh publik nuk arrijnë të gjejnë gjuhën e përbashkët dhe të bien në një mendje për një publikim të caktuar, kjo është fare normale. Por edhe kur palët mund të përfundojnë në dyert e Gjykatës për të vendosur drejtësi mbi një çështje të caktuar, as kjo nuk habit më askënd.

Soni Malaj sqaron gjyqin me Arian Konomin e Revistes Shqip

Soni Malaj sqaron gjyqin me Arian Konomin e Revistes Shqip

Pershendetje te dashur miq.Do doja te beja nje sqarim per te gjithe ju,ne lidhje me shkrimet qe jane bere ne portale te ndryshme dhe ne rrjetet sociale mbi” kerkesen time”ndaj Revistes “Shqip” per shumen 8000 euro. Para 2 vitesh,gjate periudhes kur une vazhdoja te jetoja ne Shqiperi,me erdhi nje kerkese per interviste nga gazetari Arjan […]

Soni Malaj nxit xhelozine e bashkeshortit?

Soni Malaj nxit xhelozine e bashkeshortit?

Këngëtarja, e cila është një nga mamatë më të reja të shou-bizit shqiptar, Soni Malaj, i ka nisur tashmë koncertet e saj. Ndërsa siç e shohim edhe në këto fotografi, ajo ka qenë e shoqëruar edhe me njërin nga bashkëpunëtorët e saj më të ngushtë, Sinan Hoxha.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.