VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Soni Malaj’

Soni Malaj, edhe ne disko me djemte e saj

Soni Malaj, edhe ne disko me djemte e saj

Nuk është vetëm Tuna ajo që i reklamon vajzat e saj konkurrente në talent-shoun ‘X Factor Albania 2”. Edhe mentorja tjetër që vazhdon të punojë me djemtë në këtë spektakël, Soni Malaj, dëshiron t’i ketë me vete, qoftë edhe në një mbrëmje që ajo del. E, në fakt, edhe në këto foto ajo shihet me […]

Soni Malaj: “Ju rrëfej për kontradiktat me Mirkon”

Soni Malaj: “Ju rrëfej për kontradiktat me Mirkon”

Vendos të flasë për shpirtin, mendjen, trupin dhe harmoninë mes tyre që ia ka dhënë martesa me balerinin italian, Mirko Luccarelli. Soni Malaj në këtë intervistë për gazetën “Panorama” zbulon ca sekrete personale për veten, që nga adhurimi për trupat e tonifikuar të aktorëve të “Baywatch” kur ishte 14 vjeç, dhe deri te pasioni për […]

Soni Malaj: Shëndet dhe lumturi për të gjithë, mbi të gjitha suksese në karrierë

Soni Malaj: Shëndet dhe lumturi për të gjithë, mbi të gjitha suksese në karrierë

Ky vit ishte shumë i mbarë për këngëtaren e mirënjohur Soni Malaj. Ajo në fillim të këtij viti, në datën 8 Janar, u bë nënë, pasi solli në jetë vajzën e saj Ana. Këngëtarja e suksesshme shqiptare, e cila prej dy vitesh jeton në Spanjë me bashkëshortin, i është rikthyer Tiranës më energjike se kurrë, […]

Soni Malaj: Telefonata surprizë e Berishës

Soni Malaj: Telefonata surprizë e Berishës

I është rikthyer Tiranës më energjike se kurrë, duke marrë mbi supe një rol që s’e ka provuar kurrë më parë. Prej javësh e shohim në ekran si gjykatëse në jurinë e “X Factor Albania”, por në intervistën e sotme, eksperienca në këtë ‘show’ është vetëm një nga stacionet e shumta ku kemi ndaluar. Soni […]

Edhe Soni ben vete “make up”

Edhe Soni ben vete “make up”

Këngëtarja Soni Malaj, e cila vjen çdo të diel në ekranin e TV Klan në programin ‘X Factor’, ku dallohet për përkrahjen e saj të talenteve të reja, si duket i është rikthyer shumë edhe organizimeve të tjera në Tiranë. Por, ajo kaq shumë e zënë është, saqë ka nisur që ‘make up’ ta bëj […]

Surpriza e Sonit

Surpriza e Sonit

Është rikthyer në Shqipëri me status të ri, por edhe me një impenjim tejet interesant dhe që e pozicionon ndryshe nga më parë. Soni Malaj, një nga këngëtaret më të mira të dekadës së fundit, me një karrierë që ka pësuar vetëm ngjitje, me një mori çmimesh në festivalet në vend, vjen në “X Factor” […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.