VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rozana Radi’

Rozana Radi jetë të re në Romë, ja oferta që e tundoi

Rozana Radi jetë të re në Romë, ja oferta që e tundoi

Ajo ka qenë gjithnjë mes dy alternativash, mes dy zjarresh, mes dy dashurish, atë për teatrin dhe për muzikën. Tani, me sa duket, do ketë dhe një alternativë të tretë për të shqyrtuar, e cila me sa tregojnë miqtë e saj, po e tundon jo pak. Këngëtarja dhe aktorja Rozana Radi ka marrë një propozim […]

Kur te marton Rozana Radi

Kur te marton Rozana Radi

Kishte kohe qe po pergatitej per kete sipermarrje, per te levruar keshtu edhe ne fushen e biznesit. Rozana Radi eshte bashkepronare e nje dyqani me fustane nusesh, te quajtur “Pazzia”, i cili ndodhet ne rrugen “Myslym Shyri”. Fustanet e perzgjedhura nga koleksionet me te mira europiane, do ta shnderronin cdo vajze ne “princeshe” te vertete, […]

Rozana Radi mohon foton: Nuk jam unë

Rozana Radi mohon foton: Nuk jam unë

Një foto tepër provokuese me diçiturën “Rozana Radi” ka bërë xhiron e faqeve të ndryshme ‘online’. Por mesa duket vajza në foto nuk është Rozana Radi. “Unë nuk do të publikoja kurrë një foto të tillë. Njerëz të tjerë më kanë vjedhur foto personale dhe ua kanë shpërndarë mediave, ndërsa unë kam filluar të tregohem […]

Sakrificat e Rozanës për një trup të shëndetshëm

Sakrificat e Rozanës për një trup të shëndetshëm

Seksi? Sigurisht që po, trupi, vithet e saja, madje edhe gjoksi i Rozanës gjithmonë kanë tërhequr vëmendje. Këngëtarja dhe aktorja e njohur Radi i është përveshur punës për të mbajtur trupin akoma në formë. Pasi që afrohet sezoni i verës dhe këngëtarëve i’u duhet të këndojnë nëpër koncerte dhe madje edhe të zhvishen, sigurisht që […]

Rozana Radi hap dyqan me fustane nusërie

Rozana Radi hap dyqan me fustane nusërie

Këngëtarja Rozana Radi veç muzikës duket se do i përkushtohet edhe biznesit. Kështu të paktën ka bërë publike ajo në Facebook, ku ka ndarë këtësipërmarrje të re me gjithë miqtë e saj. “Pa më thoni pak sa vajza do martohen këtë vit nga miqtë e mi në Facebook? Për pak ditë hapet dyqani.♥”. Kështu ka […]

Top ndarjet dhe lidhjet e 2012-es

Top ndarjet dhe lidhjet e 2012-es

Mund të quhet viti 2012 si një prej atyre viteve më të zhurmshëm për sa i përket lidhjeve, por me theks të veçantë ndarjeve në mes çifteve të shou-bizit shqiptar. Madje flitet që këtë vit femrat kanë qenë ato që ose kanë deklaruar qoftë edhe me një foto, ose kanë ditur të lëvizin më mirë […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.