VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rovena Stefa’

Rovena sjell videon e pare me veteproduksion

Rovena sjell videon e pare me veteproduksion

“Te Rovi”, një emër shumë popullor, pasi atë e duan shumë. Në fakt, e kemi fjalën për këngëtaren e njohur,Rovena Stefa, e cila e ka sjellë në orët e para të mëngjesit të së martës, videoklipin më të ri të këngës “Hajde ti”, në bashkëpunim me këngëtarin Elton Kadrijaj. E veçantë e këtij projekti është […]

Rovena Stefa: Do hedh ne gjyq Aulonën dhe Fatmën

Rovena Stefa: Do hedh ne gjyq Aulonën dhe Fatmën

Rovena ka marrë rrugën drejt Tiranës për të hedhur në gjyq edhe Aulonën dhe Fatmën të cilat po realizojnë emisionin ‘Thumb’ në kanalin e internetit “Youtube” duke i fyer artistët shqiptarë. “Nuk do të ndalem deri sa t’i dënoj njerëzit që po mundohen të ulin imazhin tim të punës. Tani do të hedhë në gjyq […]

Rovena Stefa deklaron: “Arkiva Shqip po vjedh këngëtarët”, sulmon edhe emisionin “Thumb”

Rovena Stefa deklaron: “Arkiva Shqip po vjedh këngëtarët”, sulmon edhe emisionin “Thumb”

Për pak klikime më shumë në internet, duket se gjithkush është gati të bëjë gjithçka. Tashmë që është fakt se nëpërmjet Youtube mund të fitosh para, “lufta” bëhet edhe më e egër. E fundit e cila ka reaguar mjaft ashpër është Rovena Stefa, e cila mban edhe statusin e ndër më të kilikuarave në internet. […]

Mollë sherri “Malli” i Rovenës

Mollë sherri “Malli” i Rovenës

Këngëtarja Rovena Stefa reagon ndaj një spekulimi të botuar ditë më parë në disa media roze lidhur me vërtetësinë e shikueshmërisë së këngës “Malli” në kanalin “Youtube”. Bashkë me të reagojnë edhe dy kompanitë “AkroMax” dhe “Kristal” me të cilët Rovena ka kontratë. Ata e konfirmojnë suksesin e këngës “Malli” nëpërmjet rezultateve dhënë disa medieve […]

Rovena merr 20 mije euro per 16 milione klikime

Rovena merr 20 mije euro per 16 milione klikime

Dihet tashmë që kënga ‘Malli’ e këngëtares të njohur Rovena Stefa është kënga shqiptare më e klikuar në kanalin YouTube, me 16 milionë. Ne si gazetë mësuam nga kompania “Kristal” në Shqipëri se ka konfirmuar për këtë këngë si më e klikuara, sidomos gjatë dy vjetëve të fundit.

Rovena me “video erotike”

Rovena me “video erotike”

Këngëtarja Rovena Stefa gjatë javës së kaluar u përfol shumë nga mediat , pasi kënga e saj “Mall” kishte mbi 16 milionë klikime ne YouTube, një shifër kjo që dukej disi e pabesueshme. Kjo shifer klimkimesh, e përkthyer ne para i bie te jete 20.000 euro. Kete e ka konfirmuar per mediat shqiptare menaxherja e […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.