VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rita Ora’

Rita ndjehet mirë

Rita ndjehet mirë

Rita Ora ka siguruar fansat se çdo gjë është në rregull me të dhe së shpejti do t’i kthehet punës. Këngëtarja kosovare ishte dërguar me urgjencë në spital pasi ishte alivanosur derisa po realizonte një seancë fotosh për koleksionin e modës ‘Material Girl’. Megjithatë, përmes zëdhënësit të saj, ajo ka zbuluar se gjithçka është OK […]

Edhe Rita i thotë JO shkatërrimit të armëve kimike në Shqipëri

Edhe Rita i thotë JO shkatërrimit të armëve kimike në Shqipëri

Kundër shkatërrimit të armëve kimike të Sirisë në Shqipëri ka dalë edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Rita ka lëshuar një mesazh duke ngritur zërin e saj në shenjë kundërshtimi për shkatërrimin e këtyre armëve në territorin shqiptar, duke u ndier e terrorizuar me këtë. “Sapo kam marrë disa mesazhe nga fansat e […]

Dafina dëshiron duet me Rita Orën

Dafina dëshiron duet me Rita Orën

Këngëtarja e cila po qëndron kohëve të fundit në Amerikë, Dafina Zeqiri, ka folur për mediat shqiptare rreth karrierës së saj. Dafina, e cila ka qenë në syrin e kritikëve një kohë të gjatë dhe pjesë konstante e mediave për jetën e saj private, ka folur në një intervistë për Bluetooth për karrierën e saj. […]

Rita Ora Biseksuale?

Rita Ora Biseksuale?

Rita Ora mund të jetë “biseksuale”!? Ajo së fundmi është parë në O2 Arena në koncertin e Jay Z, duke u puthur me modelen e mirënjohur, Kate Moss. Mirëpo kjo nuk është hera e parë që Rita, del në skenë me gjëra të tilla. Këngëtarja prishtinase njihet edhe për miqësinë e madhe që ka me […]

Rita Ora e mrekullueshme në koncertin dedikuar Stephen Lawrence

Rita Ora e mrekullueshme në koncertin dedikuar Stephen Lawrence

Ajo tanimë është një këngëtare me famë botërore dhe e vlerësuar për profesionalizmin e saj në muzikë. Kështu që nuk është çudi ta shikojmë Rita Orën të performojë në koncertin e mbajtur në nder të këngëtarit të ndjerë Stephen Lawrence, ku kanë interpretuar yje të muzikës së huaj si Jessie J, Ed Sheeran, Ellie Goulding etj. E veshur me një fustan […]

“Rita Ora”, linja e re e veshmbathjeve

“Rita Ora”, linja e re e veshmbathjeve

Superylli i muzikës, Rita Ora, është bërë me linjë të saj të veshmbathjeve. Tani të gjithë adhuruesit e këngëtares nga Prishtina do të mund blejnë lloje të ndryshme të veshmbathjeve me mbishkrimin apo imazhin e Rita Orës në të. Ato janë të përballueshme për çdo kë pasi që fillojnë nga 5 funte angleze për një […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.