VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rita Ora’

Rita ora ndez “flakë” Stambollin

Rita ora ndez “flakë” Stambollin

“GNC Festival” në Stamboll ka mikëpritur këngëtaren e shumë njohur shqipëtare Rita ore. Performanca e saj si gjithmonë ishte ndër më të mirat. Veshja dhe stili i Ritës siç vërehet në foto është shumë interesant dhe ndryshe këtë herë. Modeli i flokëve kombinimi  i rrobave, na bën të kuptojmë se Rita po i kushton shumë […]

Rita Ora, ambientohet mirë edhe në temperaturat e acarta (Foto)

Rita Ora, ambientohet mirë edhe në temperaturat e acarta (Foto)

Ajo mund të jetë një nga yjet më “hot” të muzikës, por Rita Ora ishte e vendosur të ruante thjeshtësinë kur u shfaq të mërkurën në Nju Jork. Këngëtarja bjonde u spikat në lagjen moderne Tribeka dhe dukej se tërësisht e ambientuar në qytetin e madh. Për shkak të temperaturave të acarta, Rita kishte hequr […]

Rita: Nuk do të më njihni në “50 Shades of Grey”

Rita: Nuk do të më njihni në “50 Shades of Grey”

Rita Ora beson se filmi “50 Shades of Grey” do të shokojë në aspektin pozitiv dhe ajo do të jetë një transformim joshës për karakterin e Mias. Këngëtarja me origjinë shqiptare luan rolin e motrës së adoptuar të Christian Grey në filmin erotik të Sam Taylor-Wood, në të cilin luajnë Jamie Dornan dhe Dakota Johnson. […]

Rita nxjerr gjuhën

Rita nxjerr gjuhën

Ylli i muzikës pop me origjinë shqiptare Rita Ora u fotografua në aeroportin e Beverly Hills, teksa po nisej për në Vancouver të Canada-së për xhirimet e filmit të shumëpërfolur “50 Shades of Grey”. Rita binte në sy për veshjen e saj fare të thjeshtë. Ajo kishte veshur një fustan të shkurtër të zi, një […]

Rita Ora ndahet nga Calvin Harris

Rita Ora ndahet nga Calvin Harris

Rita Ora e ka hequr si friend nga Instagram-i partnerin e saj prej 9 muajsh Calvin Harris. Saktësisht dy javë pas Krishtlindjes që kaluan së bashku, dhe 9 muaj pas lidhjes së hapur me Dj skocez Calvin Harris, duket se Rita Ora ka vendosur të ndërpresë marrëdhënien me të, së pari duke e hequr atë […]

Rita Ora shokon fansat

Rita Ora shokon fansat

Besojeni ose jo kjo është Rita Ora. Ajo ka shokuar fansat e saj me këtë maskë për festat e fundvitit e cila nuk është edhe aq festive. Ajo ka përdorur “Maskën” e personazhit të filmave horror, Jason për ta paraqitur veten para më shumë se 1 milion e 600 mijë fansave që ka në Instagram. […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.