VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rihanna’

Jeta e Rihannas është në rrezik?

Jeta e Rihannas është në rrezik?

Rihanna mund të jetë e varur për Chris Brown dhe miqtë e saj janë të shqetësuar në lidhje me lidhjen e rindezur dhe dashurinë e saj, që ata e shohin si të rrezikshme edhe për jetën e saj. Është e qartë asnjëri prej tyre dy nuk kanë harruar njëri-tjetrin vetëm.Para pak ditësh Brown deklaroi se […]

Babai i Rihanna-s ia bën “hallall” Chris Brown-it

Babai i Rihanna-s ia bën “hallall” Chris Brown-it

Babai i Rihanna=s, Ronald Fenty ka pranuar ribashkimin e vajzës me ish të dashurinë, Chris Brown, çifti ishin ndarë pas sulmit të ushtruar nga Chris në Rihanna-s disa vite më parë. Por Ronald duket se e ka falë poshtërimi që i ishtë bërë asaj.

Rihanna veshet “holl”

Rihanna veshet “holl”

Rihanna ndoshta nuk e di se si është zakonisht moti në Londër, pasiqë nga fotografitë e publikuara ku ajo ndodhet pikërisht në Londër, është veshur pak “holl”. Duke mbajtur në dorë një catalog të Mario Testinos, këngëtarja është parë se nuk ka pasur fare të ftohtë megjithëse ndodhet në Londër ku koha zakonisht është me […]

Rihanna sapo publikoi këngën e re

Rihanna sapo publikoi këngën e re

Vetëm 30 minuta më parë u publikua kënga e shumëpritur e Rihanna-s, “Diamonds” , këngë kjo që është paraprirëse e albumit të saj të shtatë i cili do të publikohet në nëntor. Ndonëse kjo këngë momentalisht është paraparë të dëgjohet vetëm përmes iTunes ku edhe mund të blehet kënga, ajo prapëseprapë ka depërtuar edhe në […]

Me tatuazhe, “më afër Zotit”

Me tatuazhe, “më afër Zotit”

Rihanna vazhdon të shtojë koleksionin e tatuazheve në trupin e saj, pasi kjo e bën të “ndjehet më afër me Zotin”. Këngëtarja 24 vjeçare, e cila ka pothuajse 20 vizatime në trup, duke përfshirë edhe një kryq të vogel në qafë, ka thënë se këto e bëjnë të jetë më spirituale.

Fermeri fali Rihanna-n që u zhvesh para syve të tij

Fermeri fali Rihanna-n që u zhvesh para syve të tij

Fermeri i cili kishte përzënë Rihanna-n nga toka e tij pasi që ajo kishte veshur një bluz në të cilën dukej gjoksi i saj derisa po xhironte klipin e famshëm “We found love”, e ka falur yllin. Fetari, Alan Graham, 62 vjeçar, i ka dërguar urime këngëtares pasi që ajo video u shpallë më e […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.