VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rihanna’

Rihanna kopjon Dafinën?

Rihanna kopjon Dafinën?

Rihanna ka publikuar disa foto të reja nga videokënga e saj më e re dhe sapo i pamë, na shkoi mendja tek këngëtarja jonë Dafina Zeqiri, e cila shpesh është akuzuar për kopjim të Rihannës. Por, këtë radhë u befasuam me faktin se sikur po ndodhte e kundërta, pasi një striptizere dhe imazhe të ngjashme i […]

Rihanna, seksi në xhirimet e klipit të ri

Rihanna, seksi në xhirimet e klipit të ri

Rihanna kohëve të fundi ka qenë maskismalisht e përkushtuar në përgatitjen e albumit të saj më të ri,”Unapologetic”. Për momentin ajo është në përgatitje të klipit, për hitin më të ri të saj “Diamonds”, këngë për të cilën thuhet ti jetë kushtuar Chris Brown. Gjatë xhirimeve, Rihanna është parë me dy fustane, një të bardhë […]

Rihanna ka dëshirë të ndryshojë

Rihanna ka dëshirë të ndryshojë

Prerja e flokëve ishte simptoma e parë: Rihanna ështu duke u përgatitur për një metamorfozë te re stili. Në këto ditë kur Rihanna ka rifilluar raportin me ish të dashurin e saj, Brownin, ka pushuar nga puna dhe stilistin e saj anglez Avigail Claire.Motivi? Këngëtarja është në kërkim të një stili tjetër.

Babai dëshiron ta martojë Rihanna-n

Babai dëshiron ta martojë Rihanna-n

Babai i këngëtares Rihanna, Ronald Fenty, ditë më parë patë bërë të ditur se ia ka bërë “hallall” këngëtarit, Chris Brown, sulmin brutal mbi të bijën në vitin 2009. Tani, ai ka shkuar edhe më larg me deklaratat e tij, duke shprehur dëshirën që Rihanna të martohet me Chris.

Rihanna të fryjë gjoksin?

Rihanna të fryjë gjoksin?

Rihanna raportohet se planifikon t’i zmadhojë gjinjtë e saj, për të kënaqur Chris Brown. “Është e tmerrshme të shohësh se sa shumë kontroll Chris ende ka ndaj saj. Sikur ajo është e hipnotizuar”.

Rihanna, 5 milion dollarë për një të prekur

Rihanna, 5 milion dollarë për një të prekur

Rihannas, kohëve të fundit i janë ofruara pesë milion dollarë, vetëm për ti ndezur dritat e krishtëlinjeve në një qendër tregtare, në Londër. Këngëtarja, e ka për detyrë vetëm ta prek një ndërprerës për ndezjen e dritave në Ëestfield të Stratfordit, afër parkut olimpik në Londër.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.