VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rezarta Shkurta’

Rezi kundër Blendi Fevziut

Rezi kundër Blendi Fevziut

Mes Rezarta Shkurtës dhe familjes së Ermal Hoxhës marrëdhëniet thuhet se janë të ngrira. Prindërit e tij, Ilir dhe Teuta Hoxha nuk e kanë mirëpritur asnjëherë si nusen e djalit, gjë që nuk e ka penguar asnjëherë këngëtaren të flasë në shtyp duke u identifikuar me familjen e bashkëshortit të saj. Rasti më i fundit, […]

Fotografimi nudo, pasioni i Rezartës?

Fotografimi nudo, pasioni i Rezartës?

Rezarta Shkurta është cilësuar nga mediat shqiptare si një artiste që joshet pas fotografimit nudo. Këngëtarja vitin që po lëmë prapa publikoi disa fotografi të reja ku ajo shfaqet e tëra e zhveshur, duke fshehur vetëm pjesët intime. Ajo edhe më herët kishte pozuar në foto seksi dhe erotike, por fotot e poshtme janë hera […]

Rezi s’mjaftohet me këngë në shqip

Rezi s’mjaftohet me këngë në shqip

“Të jesh e mirë mjafton”, kënga që u vlerësua me çmimin e “Performancës” në festivalin “Kënga Magjike 2011”, do të vijë shumë shpejt edhe në versionin italian. Këngëtarja Rezarta Shkurta, mesa duket është duke përgatitur një surprizë të këndshme për fansat e saj, ndoshta për festa, sepse ka bërë me dije se kjo këngë do […]

Zanfina zgjidhet femra me bythët më seksi

Zanfina zgjidhet femra me bythët më seksi

Sërish “Paparazzi Albania” ka tërhequr vëmendjen e publikut shqiptar me një sondazh tejet pikant. Nën thirrjen “Votoni të pasmet më seksi” faqja e Facebook-ut të “Paparazzi Albania” është vizituar nga qindra shqiptarë të cilët kanë votuar edhe të pasmet më seksi të show biz-it shqiptar. Numri i konkurrentëve në këtë sondazh ka kapërcyer numrin dhjetë.

Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

Pse Redoni u votua nga Rezarta Shkurta?

Nuk e di nëse i keni ndjekur votimet e këngëtarëve gjatë festivalit “Kënga Magjike 2011″, kur Redoni u votua me pikë maksimale edhe nga këngëtarja Rezarta Shkurtaj. Madje, syri ynë në fund kapi se këngëtari fitues nuk e përqafoi aspak vajzën.

Rezarta prek gjoksin e Leonorës!

Rezarta prek gjoksin e Leonorës!

Aty në prapaskenën e Kënga Magjike mund të shihni gjithçka: artistë me dhe pa grim, këngëtarë që flejnë apo flirtojnë, madje ekzistojnë edhe skena paksa provokuese…! Ja Rezarta Shkurta, një prej artisteve që shquhet për lojrat e saj, nuk nguron “t’i fusë duart” në gjoksin e Leonora Jakupit, e cila as që e ka mendjen […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.