VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Rezarta Shkurta’

Rezarta Shkurta: Karriera dhe paraja, nuk të bëjnë të lumtur aq sa dashuria

Rezarta Shkurta: Karriera dhe paraja, nuk të bëjnë të lumtur aq sa dashuria

Para gati një muaji kaluam festën e të dashuruarve, por duket se për këngëtaren Rezarta Shkurta, është çdo ditë e vlefshme për të shprehur dashurinë që ke për personin tjetër. Nuk është hera e parë që Rrezarta bën deklarata dashurie për bashkëshortin e saj, në “Facebook”, por gjithmonë është shumë origjinale në ato që shkruan. […]

Rezarta Shkurta, një budiste seksi…

Rezarta Shkurta, një budiste seksi…

Nuk mund të themi se nuk e kemi parë më herët në poza erotike këngëtaren Rezarta Shkurta, që ka pasion fotografinë, por të pakten tani, ajo ka një shpjegim me arsye. Ajo mund të zhveshet dhe të tregoj sensualitetin në emër të spiritualizmit që ajo i është dedikuar kohëve të fundit. Burimi: vipat.info

Rezarta Shkurta puthet nga producenti i kenges

Rezarta Shkurta puthet nga producenti i kenges

Vajza e këngës, e cila në festivalin “Kënga Magjike 2012” në natën finale me interpretimin e këngës “Më fal”, rrëmbeu çmimin “Televiziv”, si duket në këtë foto që shihni ka një afri të madhe me producentin e këngës.  Djali në fotografi është Elgit Doda, i cili edhe këtë vit kishte krijuar disa këngë për këtë […]

Rezarta Shkurta, ”tragjike

Rezarta Shkurta, ”tragjike

Rezarta Shkurta në këtë edicion të “Këngës Magjike” konkurron me këngën e titulluar “Më fal” . Kënga me kompozim të Elgit Dodës dhe tekst të Arben Dukës, bëri për vete kryesisht njerëzit melankonikë, por Rezarta beson se njerëz të ngurtë nuk ka, kështu që baladat arrijnë të prekin zemrat e gjithkujt.

Rezarta Shkurta, një baladë me shumë dashuri

Rezarta Shkurta, një baladë me shumë dashuri

Këngëtarja Rezarta Shkurta do të jetë një ndër 58 konkurrentët e festivalit të sivjetshëm “Kënga Magjike”, pasi ka përfunduar këngën e saj dhe këtë të diel pritet të ngjitet në skenë. “Në 14 tetor tek ‘E Diela Shqiptare’, prezantoj këngën time magjike. Një këngë e bërë me shumë dashuri. Uroj ta shijoni siç e kam […]

Rezarta Shkurta, një baladë me shumë dashuri

Rezarta Shkurta, një baladë me shumë dashuri

Këngëtarja Rezarta Shkurta do të jetë një ndër 58 konkurrentët e festivalit të sivjetshëm “Kënga Magjike”, pasi ka përfunduar këngën e saj dhe këtë të diel pritet të ngjitet në skenë. “Në 14 tetor tek ‘E Diela Shqiptare’, prezantoj këngën time magjike. Një këngë e bërë me shumë dashuri. Uroj ta shijoni siç e kam […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.