VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Nora Istrefi’

Më në fund Nora Istrefi martohet

Më në fund Nora Istrefi martohet

Këngëtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me të fejuarin e saj, Robert. Lajmi konfirmohet ka qënë një bombë e vërtetë për të gjithë duke e bërë këtë dasëm të jetë në qëndër të vëmëndjes nga të gjitha mediat shqipëtare dhe nga të gjithë fansat e saj.Roberti dhe […]

Nora e Roberti më të dashuruar se kurrë

Nora e Roberti më të dashuruar se kurrë

Nora dhe Roberti, duken sikur të jenë dashuruar sot. Kështu të paktën ta jep përshtypjen fotoja e cila është publikuar në rrjetin social ‘Facebook’, në të cilën shihet këngëtarja Nora Istrefi dhe i fejuari i saj, muzicienti Robert Berisha. Ndonëse janë përfolur shpesh për ndarje e përleshje, ata siç duket nuk po lodhen me këtë, […]

Nora Istrefi, shumë seksi edhe në vjeshtë

Nora Istrefi, shumë seksi edhe në vjeshtë

Këngëtarja Nora Istrefi, as njëherë nuk i lë harron fansat e saj. Përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale, ajo çdo herë mundohet t’i njoftojë për më të rejat rreth saj. Përveç muzikës, dukshëm vërehet se ajo e pëlqen mjaft shumë edhe fotografinë. Për këngëtaren në fjalë, mjafton një ndryshim look-u që të shkrepen disa foto dhe menjëherë të zënë vendin qoftë në Facebook […]

Ndahet Nora Istrefi nga Roberti

Ndahet Nora Istrefi nga Roberti

Një nga çiftet me simpatike te showbizit shqiptar, Nora Istrefi dhe Robert Berisha është ndare. Ndonëse jo shumë kohë më parë këngëtarja, edhe pse thashethemet kishin filluar te dëgjoheshin, kish pohuar se mes saj dhe Robertit ishte gjithçka në rregull. Por burime te aferta me ta tregojnë se përfundimisht çifti nuk është me bashke. Sipas […]

Motrat Istrefi, videoklip me Mc Kreshën

Motrat Istrefi, videoklip me Mc Kreshën

Pop ylli shqiptar, Nora Istrefi, pritet të publikojë së shpejti videoklipin e saj të ri në bashkëpunim me motrën, Era Istrefi dhe reperin, Mc Kresha. Për Erën, ky do të jetë debutimi në skenën muzikore shqiptare dhe motra e Norës, e cila është ‘dorën në zemër’ një super femër e bukur dhe me forma të […]

Nora Istrefi e pasionuar pas sportit të skive

Nora Istrefi e pasionuar pas sportit të skive

Nora Istrefi pak flet për pasionet e saj, por përveç këngës, duket të ketë qejf edhe sportin e bukur të skive. Mund të jetë një sport shumë i bukur, por që në të vërtetë kërkon paksa guxim dhe duket se ky nuk i mungon aspak Norës, nisur edhe nga eksperimente që ka bërë me lookun […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.