VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Noizy’

Noizy me 4 femra ne krevat

Noizy me 4 femra ne krevat

Reperi nga Shqipëria më i përmendur i momentit Noizy, i cili e ka emrin e vërtetë Rigels Rajku, në Facebookun e tij tregon vetëm foto me femra. Këtë herë zbuluam këtë foto që po e shihni, ku ai duket me 4 femra me bikini ose pa to, në një dhomë gjumi dhe në krevat.

NOIZY: Çdo mëngjes, në shtrat me një femër të panjohur

NOIZY: Çdo mëngjes, në shtrat me një femër të panjohur

U hodhëm një sy shkrimeve që janë bërë të paktën vitin e fundit mbi Noizyn dhe pothuajse kudo citohej se ai është reperi më në zë i momentit. Gjithmonë i kërkuar nga fansat, kudo ku ka shqiptarë, Rigels Rajku ka punuar për ta arritur këtë sukses, duke nxjerrë këngë që shpejt bëhen hite e duke […]

Noizy thotë “Boll Jena Përça”

Noizy thotë “Boll Jena Përça”

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka bërë një tjetër goditje. Pos në rrafshin profesional, ai ka bërë një goditje edhe ne nivel kombëtar, duke lansuar një projekt ku u bënë thirrje të gjithë shqiptarëve që të bashkohen dhe të mos shikojnë se nga vijnë, pasi që janë një. Kënga me tekst të jashtëzakonshëm vjen vetëm pak […]

Noizy: Boll jena përça

Noizy: Boll jena përça

Reperi i OTR, Rigels Rajku, i njohur si Noizy, po punon pandarë për realizimin e këngëve të reja.Për t’i publikuar ato të rejat, Noizy ka zgjedhur një formë interesante promovimi, duke i kushtëzuar fansat. Nëpërmjet faqes së tij zyrtare në Facebook, ai ka ftuar fansat që të shtojnë klikimet në tre këngët e publikuara së […]

Noizy, dy fjalë për Babastars

Noizy, dy fjalë për Babastars

Revolucionaristi i hip-hopit shqiptar. Fryma e re e muzikë shqiptare. Është e jashtëzakonshme çfarë ka arritur të bëjë ky njeri. Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, ka arritur të rrëmbejë zemrat e miliona fansave të repit shqiptar edhe pse ky zhanër nuk është më i zhvilluari në Shqipëri. Nuk i kanë munguar as armiqtë […]

Noizy: Nuk i kam sharë kosovarët

Noizy: Nuk i kam sharë kosovarët

Konflikti mes OTR dhe Babastars s’ka të ndalur. Pas diss-it që Noizy bëri për reperët e Babastars, u tha që ai nëpërmjet rrjetit social Facebook ka sharë të gjithë kosovarët. Në faqen që janë sharë kosovarët, nuk është faqe zyrtare e reperit Noizy.Kështu thuhet në faqen “Noizy OTR” që nga fansat njihet si faqe që […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.