VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Noizy’

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…

NOIZY: Kam bërë seks me Tunën dhe Adelinën, janë të egra në shtrat…

A është kjo nga intervistat më të forta që keni lexuar ndonjëherë? Absolutisht po! Noizy, reperi më i përfolur shqiptar, rrëfen në këtë intervistë për “Bluetooth”, jetën e tij seksuale dhe jo vetëm… Pasuria dhe muzika, janë dy  stacionet e tjera ku jemi ndalur. Po për të mos u zgjatur, ju ftojmë të lexoni  intervistën […]

Noizy xhiron klipin e këngës festive

Noizy xhiron klipin e këngës festive

Noizy ka bërë të ditur se kënga e paralajmëruar për 100 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë, tashmë do të jetë edhe në klip. Reperi ditë më parë zbuloi se do të ketë edhe ai një këngë për 28 nëntorin, dhe tash ka bërë të ditur se shumë shpejt do të vijë edhe klip. Noizy ka […]

Noizy “tradhton” Rozanën me Rezartën

Noizy “tradhton” Rozanën me Rezartën

Dihet tashmë që rruga e suk sesit të Noizyt në tregun muzikor u hap falë dy bashkëpunimeve të njëpasnjëshme me këngëtaren Rozana Radi. Pas këngës “Fly”, me të cilën u vlerësuan edhe në disa kompeticione muzikore, dueti i suksesshëm në atë kohë solli edhe një tjetër këngë që u bë hit siç ishte “Mr Yesterday”. […]

Noga: Noizy dhe grupi i tij OTR, më kanë marrë peng dhe kërcënuar

Noga: Noizy dhe grupi i tij OTR, më kanë marrë peng dhe kërcënuar

Adoleshenti i njohur Noga ka rrëfyer se si Noizy dhe grupi i tij OTR e kanë marrë peng në Dur rës dhe e kanë kërcënuar me armë për shkak të Unikkatilit. Gjatë një mbrëmje në Durrës, pasi ka performuar në një koncert për gjimnazin e të rinjve të një shkolle të mesme të Gjakovës që […]

Noizy me futbollistët e Chelseat në pushime

Noizy me futbollistët e Chelseat në pushime

Rigels Rajku, i njohur në botën e muzikë si Noizy, më herët ka rrëfyer për disa ditë që ka kaluar në Spanjë me shoqërinë e vjetër, në Marbella të Spanjës. Ai kishte përmendur edhe faktin se pushimet ishin të filmuara dhe një xhirim i realizuar në ato ditë, tashmë është shpërndarë në internet, ku Noizy […]

E dashura e Noizyt, publikon foto intime

E dashura e Noizyt, publikon foto intime

Pak kohë më parë, reperi i mirenjohur Noizy ndodhej në Prishtinë për të mbajtur një koncert me anëtarët e grupit OTR. Noizy ka shumë fanse femra kudo, sidomos ato adoleshente që bien koke e kembe brenda me të.Kështu ka ndodhur pikerisht para disa ditesh, kur një vajzë nga Prishtina ka postuar në profilin e saj […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.