VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Madonna’

Madonna tregon gishtin e mesit në Berlin

Madonna tregon gishtin e mesit në Berlin

Madonna befason sërish, këtë herë në Gjermani, gjatë turit të saj MDNA. Madonna ka qenë duke kënduar me kitarë një nga këngët e saj hit, kur për një moment ka treguar gishtin e mesit drejt publikut të Berlinit.

Madonna me 200 persona në turne

Madonna me 200 persona në turne

Madonna besohet se ka angazhuar 200 njerëz për turneun e saj duke përfshirë 30 truproje, kuzhinierë personal, një akupunkturist, një instruktor të yogas dhe një pastruese të veçantë. 53 vjeçarja i ka pasur kërkesat e jashtëzakonshme për turneun e saj “MDNA”, që filloi në maj dhe mbaron në dhjetor.

Madonna “kall” turqit

Madonna “kall” turqit

Madonna ka shokuar fansat e saj duke treguar gjoksin gjatë një koncerti në Turqi të premten në mbrëmje. 53-vjeçarja po këndonte Human Nature në Stamboll kur nisi të hiqte rrobat dhe habiti të pranishmit në koncert kur nuk ndaloi derisa tregoi gjoksin.

Madonna të përfitojë 500 mil. në vitin 2012

Madonna të përfitojë 500 mil. në vitin 2012

Mbretëresha e pop muzikës, Madonna, pret që të fitojë deri në 500 milionë dollarë në vitin 2012 nga turneu i saj botëror, parfumi i ri dhe linja e re e veshjeve të brendshme. Sipas Live Nation, krijuesja e hitit “Frozen” do të përfitojoë hiç më pak se 300 milionë dollarë nga turneu i saj botëror, […]

Madonna për Adele: Dëshiroj ta njoh, mendoj që është brilante

Madonna për Adele: Dëshiroj ta njoh, mendoj që është brilante

Madonna gjithmonë ka pëlqyer që në skenë të shfaqet me yjet më të njohura të popit, ndërsa këtë herë syrin ia ka vënë Adeles. “Dëshiroj të njoftohem me të. Mendoj që është brilante, e adhuroj”, ka thënë Madonna duke shtuar që me britaniken e njohur ka dashur të këndojë në finalen SuperBowl, por Adele ofertën […]

Madonna, një nënë e vështirë

Madonna, një nënë e vështirë

Madonna thotë se ajo dëshiron të jetë një prind edhe më i vështirë për katër fëmijët e saj. Këngëtarja, e cila ka vajzën Lourdes, 15-vjeçare, djalin Rocco, 11, si dhe djalin dhe vajzën e adoptuar David dhe Mercy, që të dy gjashtëvjeçarë, thotë se ajo mund të jetë edhe më e ashpër për ta.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.