VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Lorik Cana’

Afërdita në krahët e Lorik Canës

Afërdita në krahët e Lorik Canës

Modelja dhe këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj duket se ka një miqësi të mirë me futbollistin Lorik Cana. Pasi kanë kaluar një drekë së bashku, futbollisti simpatik dhe modelja kanë bërë edhe një foto, të cilën Afërdita e ka postuar edhe në faqen e saj.

Lorik Cana: E verteta e historive te mia me femrat vip, per momentin bashkejetoj me nje vajze…..

Lorik Cana: E verteta e historive te mia me femrat vip, per momentin bashkejetoj me nje vajze…..

Lorik Cana ishte 16 vjec kur Arsen Venger, trajneri i Arsenalit, e dalloi gjate nje turneu te skuadrave rinore ne Itali. Pjesetar i ekipit te Lozanes, ai u thirr per nje prove tek Topcinjte e Londres, po ate vere. Por djali i ri nga Kosova, qe jetonte si refugjat politik ne Zvicer nuk shkeli dot […]

Lorik Cana kundër “Aleancës Kuq e Zi” si parti politike

Lorik Cana kundër “Aleancës Kuq e Zi” si parti politike

Nëse do të kishte jetuar në vitet para çlirimit ai do të kishte qenë një luftëtar i zoti me të njëjtën teknikë dhe grintë që përdor në fushën e futbollit. I gjatë, syshqiponjë me çdo tipar të një shqiptari gjakpastër Lorik Cana, është futbollisti më i pëlqyer i viteve të fundit.

Lorik Cana shfaqet në Tiranë me një modele franceze

Lorik Cana shfaqet në Tiranë me një modele franceze

Lorik Cana është ndarë nga Miss-i Arnita Beqiraj, për t’u hedhur në krahët e një modeleje, këtë herë jo me origjinë shqiptare. Ky është thashethemi që po qarkullon së fundmi nëpër Tiranë. Siç flitet, Loriku është parë të frekuentojë jetën e natës në Tiranë nën shoqërinë e një modeleje franceze, të cilën e ka prezantuar […]

Lorik Cana, ne lidhje me modelen Daniela Mijatovic

Lorik Cana, ne lidhje me modelen Daniela Mijatovic

Modelja boshnjake me prejardhje nga Kenia ka një kohë të gjatë që argëtohet me futbollistin e famshëm, Lorik Cana. Ata takohen shpesh në Sarajevë dhe në Prishtinë, ku Daniella merr pjesë nëpër javët e modës, ndërsa gjithmonë duke u bazuar në atë çfarë shkruhet në mediat boshnjake ‘’Dnevniavaz & Svijet’’, çifti ka kaluar së bashku […]

Lorik Cana: Dua të martohem dhe të kem fëmijë

Lorik Cana: Dua të martohem dhe të kem fëmijë

Mesfushori i kombëtares shqiptare, i aktivizuar me skuadrën e “Lazios” prej disa kohësh, ka thënë se fundmi se e ëndërron krijimin e familjes. Është vetëm 28 vjeç, por Loriku pret me padurim të martohet dhe të ketë fëmijët e tij, pasi siç është shprehur kënaqet shumë me fëmijët, sidomos ata të motrës.

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.