VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Lorik Cana’

Lorik Cana : ‘Jam shumë i dashuruar’

Lorik Cana : ‘Jam shumë i dashuruar’

Lorik Cana, në një intervistë ekskluzive për “Pasdite në Top Channel”, ka treguar për fëmijërinë në Zvicër, marrëdhënien me familjen, karrierën dhe ka zbuluar dashurinë e jetës së tij. Kapiteni i kombëtares shqiptare të futbollit është shprehur se prej një viti është i lidhur me një vajzë italiane nga Roma: “Me Monikën njihemi prej një […]

Cana kampion për numrin e femrave

Cana kampion për numrin e femrave

Thonë se pas çdo burri të suksesshëm fshihet një grua e mençur… Një pjesë e vogël “çunave” të kombëtares janë beqarë. Pjesa tjetër janë martuar prej vitesh ose janë të fejuar e presin të krijojnë familje. Kampion për numrin e femrave që ka pasur në krah e mban sigurisht bukuroshi Lorik Cana.

Lojtarët më të pashëm shqiptar

Lojtarët më të pashëm shqiptar

Pas afro dy dekadash pa vëmendje, janë vitet fundit ato që kanë kthyer futbollin shqiptar në lajm të rëndësishëm. Është kthyer lavdia tek futbollistët shqiptar të cilët e humbën atë për një kohe falë kampionateve rrëmujë që zhvillohen, e krahas kësaj humbën edhe vëmendjen e femrave të cilat tashmë filluan të preferonin yjet e njohur […]

Cana, pushime me të dashurën italiane në Dhërmi

Cana, pushime me të dashurën italiane në Dhërmi

Lorik Cana ka zgjedhur edhe këtë vit Dhërmiun për të kaluar pushimet, ndërsa si çdo vit, është parë aty me një të dashur të re. Këtë herë mësohet se është një vajzë italiane, një lidhje të cilën futbollisti i kombëtares e ka pranuar edhe vetë në një intervistë të fundit.

Lorik Cana, “model” në klip

Lorik Cana, “model” në klip

Së fundmi këngëtarë të shumtë duket se po tërhiqen nga temat patriotike, ndoshta të ndikuar nga “100 – vjetori i Pavarësisë”, dhe këngët që i këndojnë dashurisë për atdheun po publikohen njëra pas tjetrës. Këto ditë është xhiruar një tjetër videoklip që i këndon Kosovës. Këngëtari dhe aktori Kushtrim Hoxha këngën e tij të fundit […]

Lorik Cana deklaron se ka të dashur në Itali, por në Kosovë shoqërohet me Dardanën Share

Lorik Cana deklaron se ka të dashur në Itali, por në Kosovë shoqërohet me Dardanën Share

Futbollisti i njohur Lorik Cana gjithmonë është në ‘’shënjestër’’ të femrave të bukura, edhe përkundër faktit se kohë më parë ka deklaruar që mediat janë ato që e lidhin me femra të cilat ndoshta nuk i njeh. Lista e femrave që kanë qenë në krahët e futbollistit të njohur është e gjatë; modele, këngëtare e […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.