VIP Shqiptar

Artikujt e etiketuar më: ‘Lindsay Lohan’

Lindsay Lohan do rol në filmin “Thelma and Louise”

Lindsay Lohan do rol në filmin “Thelma and Louise”

Lohan në profilin e saj në Twitter ka shprehur dëshirën që të luajë me Jennifer Lawrence në “Thelma and Louise”, por në stilin ala “Natural Born Killers”. Jennifer Lawrence u bë e famshme me filmin “Hunger Games”.Problematikja Lindsay Lohan duhet që së bashku me yllin e filmit, “Hunger Games”, Jennifer Lawrence do të luajnë në […]

Lohan me revole në gojë

Lohan me revole në gojë

Fotografi i famshëm Terry Richardson, ka ngjallur polemika pasiqë ka postuar në faqen e tij fotografi kontroverse të Lindsay Lohan. Derisa shkruhet për këto fotografi, të jeni të sigurt se ato janë shokuese, shkruajnë mediat.

Lindsay Lohan gjendet pa vetëdije

Lindsay Lohan gjendet pa vetëdije

Lohan është gjetur pa vetëdije të premten në një hotel në Marina del Rey – raporton TMZ. Aktorja, e cila është duke xhiruar filmin “Liz & Dick”, kishte bërë rrëmujë pasi dikush nga personeli i hotelit nuk ka mundur ta zgjojë dhe është thirrur ndihma e shpejtë.

Lohan, nudo në filmin e ri

Lohan, nudo në filmin e ri

Për kthimin e saj në ekran, Lindsay Lohan dëshiron t’i bëjë gjërat në mënyrë madhështore. Pas filmit televiziv “Liz & Dick”, që po xhiron në Los Anxheles, dhe ku interpreton divën me sy vjollcë, Elizabeth Taylor, aktorja synon të rilansojë karrierën e saj. Kështu, në korrik ajo do të jetë në sheshin e xhirimit për […]

Lohan vazhdon xhirimet e filmit “Liz dhe Dick” edhe pse me të nxira

Lohan vazhdon xhirimet e filmit “Liz dhe Dick” edhe pse me të nxira

Pak ditë më parë Lindsay Lohan pësoi një aksident automoblistik. Lohan ishte duke drejtuar automjetin e asaj, tip Porsche të zi në rrugën përgjatë bregdetit të Santa Monica në momentin që makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur. Një aksidentu ku thuhet se aktorja ka shpëtuar mrekullisht.

Lindsay-it i del gjoksi gjatë xhirimeve

Lindsay-it i del gjoksi gjatë xhirimeve

Një incidet i vogël ka ndodhur me Lindsay Lohan në xhirimet e filmit “Liz dhe Dick”, film i cili tregon jetën e aktores së vdekur Elizabeth Taylor me një nga bashëshortët e saj, Richard Burton. Gjatë një skene të dhunshme midis saj dhe bashkëshortit të saj, Lindsay-it nga fustani tepër i ngushtë i del përjashta […]

FAQE TE ZGJEDHURA

MARKETING

Copyright 2009 Thashetheme.